Dane kontaktowe

HSF Logistics Polska Sp. z o.o.

Pałucka 36
89-200 Szubin
kujawsko-pomorskie, Polska
[email protected]

www.hsf.nl/pl

NIP: 5581795132

HSF Logistics Polska Sp. Z o.o. – ponad 10 lat na polskim rynku

Jesteśmy firmą transportową wyspecjalizowaną w międzynarodowym transporcie chłodniczym. Nasi kierowcy codziennie dokonują setek dostaw do klientów we wszystkich państwach Europy Zachodniej. Nad pracą ponad 650 kierowców w naszym oddziale w Szubinie czuwa liczny zespół dyspozytorów międzynarodowych.

HSF Logistics Polska dysponuje pokaźną flotą samochodów ciężarowych tworząc wiele miejsc pracy dla doświadczonych kierowców, dla osób planujących pracę kierowcy czy też pracowników administracyjnych.

Organizujemy szkolenia dla kierowców bez doświadczenia, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z transportem międzynarodowym. Każdy pracownik zostaje dobrze przygotowany i przeszkolony przez kadrę szkoleniową. Dbamy o podnoszenie kwalifikacji swoich kierowców. Wszystkim kierowcom zapewniamy szkolenia z Eco-Drivingu, które jest dostosowane do najnowszych technologii pojazdów ciężarowych. Ponadto kierowcy zatrudnieni w naszej firmie mają zapewnioną pracę na nowoczesnych i sprawdzonych pojazdach, które po maksymalnie 3 latach użytkowania są wymieniane na nowe.

Kierowcy w HSF Logistics Polska mogą pracować w pojedynczych lub podwójnych obsadach. Systemy pracy to 2/1; 3/1 i 4/2. W systemie 2/1 kierowca jest dwa tygodnie w pracy, następnie odbiera tydzień wolnego za przepracowany okres. Dla wielu pracowników jest to dogodne rozwiązanie, które daje możliwość pogodzenia pracy w transporcie międzynarodowym z życiem rodzinnym. Wśród kierowców HSF Logistics Polska w podwójnych obsadach pracuje coraz więcej kobiet.

Dogodny system pracy i dobre wynagrodzenie to nasze atuty.

Zapraszamy do współpracy.