Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HR WISE sp. z o. o.

ul. Puszkarska 9
30-644 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 600 501 064
[email protected]

www.hrwise.pl

NIP: 6793166045

Poznaj nasz

HR Wise jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji inżynierów i pracowników technicznych na stanowiska niższego i wyższego szczebla do branży przemysłowej. Współpracujemy z firmami na terenie całej Polski. Poszukujemy pracowników do takich sektorów jak m.in. produkcja, logistyka, magazynowanie czy e-commerce i IT.  Doświadczenie, kompetencje i doskonała znajomość branży przemysłowej, to powody, dzięki którym każdy proces rekrutacyjny domykamy na czas, pozyskując dla naszych Klientów najlepszych Kandydatów na rynku pracy.

Przebieg procesu rekrutacyjnego

Znalazłaś/eś interesującą ofertę pracy? Wyślij swoje CV i dołącz do procesu rekrutacyjnego! Twoje zgłoszenia trafi do jednego z naszych konsultantów. Kontaktujemy się z wybranymi osobami, których profil zawodowy odpowiada wymaganiom na stanowisku pracy. Wszystkie rozmowy kwalifikacyjne dla bezpieczeństwa i komfortu Kandydatów prowadzimy w formie on-line. W kolejnym etapie procesu, rozmowa obywa się z Klientem, u którego znajdziesz docelowe miejsce pracy. Kandydaci będący w procesie rekrutacyjnym są zapoznawani z jego etapami, kształtem oraz czasem trwania. Pozostajemy w bieżącym kontakcie z każdym Kandydatem na kolejnych etapach procesu. Na życzenie naszych Klientów, przeprowadzamy również proces wdrożenia i przeszkolenia nowego pracownika na danym stanowisku pracy. W ciągu okresu zatrudnienia, utrzymujemy z pracownikiem stały kontakt oraz gwarantujemy dalsze doradztwo personalne.

Nasze kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie pozwalają dopasować najlepszą ofertę pracy do profilu zawodowego Kandydata, dzięki czemu prowadzone procesy rekrutacyjne są szyte na miarę.

Jeśli żadna z ofert pracy nie wpisuje się w Twój profil zawodowy wyślij swoje CV na [email protected]. Zapoznamy się z Twoim profilem, przypiszemy je do przyszłych procesów i/lub będziemy mogli doradzić jak opisać Twoje osiągnięcia aby zwiększyć szanse na rynku pracy. Poprzez analizę Twojej ścieżki zawodowej, doradzimy jakie dodatkowe umiejętności pozwoliłyby na szybsze znalezienie stałego zatrudnienia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (24)