Dane kontaktowe

Hoya Lens Poland Sp. z o.o.

Puławska 40A
05-500 Piaseczno
mazowieckie, Polska

www.hoyavision.com/pl

NIP: 9511792863

Witaj w Hoya!

ほやへようこそ

Hoya Corporation to międzynarodowy koncern o japońskich korzeniach i wiodący dostawca innowacyjnych produktów i usług opartych na zaawansowanych technologiach optycznych. Firma Hoya została założona w 1941r. w Japonii przez braci Shoichii i Shigeru Yamanaka. Początkowo była małą wytwórnią szkła optycznego, ale wkrótce rozpoczęła działalność w sektorze ochrony zdrowia i technologii informacyjnych. Obecnie Hoya Corporation jest międzynarodowym koncernem działającym w obszarze medyczno-technicznym i opierającym swoją działalność biznesową m.in. na segmencie Life Care.

Hoya Vision Care to część Grupy Hoya Corporation oraz producent soczewek okularowych i innych produktów optycznych znanych na całym świecie. W tej dywizji od lat w trosce o klientów tworzymy nowatorskie, innowacyjne rozwiązania i coraz doskonalsze produkty optyczne. Jesteśmy dumni z naszej liczącej ponad 75 lat tradycji oraz zaufania do naszej marki i międzynarodowej renomy naszych produktów.

Grupa Hoya zatrudnia blisko 34.000 osób w ponad 150 oddziałach na całym świecie. Misją firmy Hoya są działania umożliwiające wszystkim ludziom coraz lepsze widzenie dzięki doskonałym i nieustannie rozwijanym produktom.

Hoya Lens Poland to polski oddział Hoya Vision Care. To właśnie u nas w Polsce i pod naszą opieką znajduje się jedno z najnowocześniejszych w Europie laboratoriów optycznych, w których produkowane są soczewki okularowe dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Nasza dewiza "W trosce o Twoje oczy"​ znajduje odzwierciedlenie w najwyższej jakości produktach, zaawansowanych konstrukcjach optycznych, doskonałym poziomie świadczonych usług oraz profesjonalnej współpracy z salonami optycznymi. Oferujemy bogaty asortyment najwyższej jakości soczewek oftalmicznych oraz szeroki zakres usług serwisowych, opartych na bezpośrednich kontaktach z klientami (salonami optycznymi). W zależności od  potrzeb możemy  zaproponować ponad 300 różnych wariantów wykonania soczewek!

Hoya Lens Poland zatrudnia ponad 180 osób, w tym m.in. wielu ekspertów i pracowników laboratorium,  którzy swoją radą i doświadczeniem dzielą się z kolegami z innych oddziałów na całym świecie oraz wielu przedstawicieli handlowych współpracujących z salonami optycznymi na ternie całego kraju.

Na rynku polskim działamy już ponad 20 lat. Zbudowaliśmy silną pozycję, ale chcielibyśmy osiągnąć jeszcze więcej, dlatego poszukujemy utalentowanych pracowników pełnych pasji, którzy przyczynią się do dalszego rozwoju naszej organizacji. Czy chciałbyś do nas dołączyć? Hoya Lens Poland to idealne miejsce, by rozwijać swoją karierę zawodową.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź strony www.hoyavision.com/pl oraz www.facebook.com/HoyaLensPoland.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)