Dane kontaktowe

Hosten sp. z o.o.

ul. Biznesowa 31
26-600 Radom
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 366 99 23
Fax: 48 385 50 18
[email protected]

hosten.pl

NIP: 9482620064

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

PROCES REKRUTACYJNY W HOSTEN

1.SPOSÓB APLIKOWANIA.

Aby dołączyć do naszego zespołu można  bezpośrednio aplikować na konkretną ofertę pracy poprzez formularz  w zakładce „Kariera” na stronie firmowej Hosten. Nasze oferty ukazują się też na portach rekrutacyjnych - np. Pracuj.pl. Informacje  o aktualnych wakatach można pozyskać także telefonicznie w dni robocze pod numerem telefonu : 532 757 310 bądź kontaktując się mailowo na adres: [email protected].  Istnieje również możliwość osobistego składania CV w  siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Każde wpływające do nas CV powinno zawierać odpowiednią zgodę na przetwarzanie danych  w celach rekrutacji  (podaną w ogłoszeniu).

Uwaga : Jeśli w Państwa aplikacji brakuje tego zapisu, konieczne jest jego uzupełnienie abyśmy mogli rozpatrzyć Państwa kandydaturę.

W przypadku chęci udziału w naszych kolejnych rekrutacjach prosimy o  wyrażenie dodatkowej zgody.

2. ANALIZA CV.

Każda wpływająca aplikacja jest szczegółowo analizowana i omawiana.

3. ROZMOWA TELEFONICZNA.

Na bieżąco kontaktujemy się telefoniczne z kandydatami, których życiorys zawodowy i deklarowane kwalifikacje najtrafniej odpowiadają naszemu aktualnemu  zapotrzebowaniu. Po krótkim wywiadzie telefonicznym, w którym upewniamy się, że dana oferta spełnia oczekiwania kandydata, zapraszamy go na spotkanie.

4. SPOTKANIE W SIEDZIBIE FIRMY.

Spotkanie rekrutacyjne odbywa się w  siedzibie firmy. W rozmowach najczęściej uczestniczy też kierownik/dyrektor danego działu. Na spotkaniu analizujemy doświadczenie zawodowe, umiejętności i cechy kandydata  oraz  jego przydatność na danym stanowisku. Chcemy także poznać cele i plany zawodowe kandydata.  Na tym etapie przybliżamy kandydatom  warunki zatrudnienia oraz  kulturę organizacyjną firmy. Jest to odpowiedni czas aby zadać nurtujące pytania odnośnie Hosten. Czasami może być potrzeba II etapu spotkania z udziałem Zarządu Firmy.  

5. DECYZJA.

W terminie uzgodnionym na spotkaniu każdy z kandydatów uzyskuje telefoniczną odpowiedź z wynikiem rozmowy oraz podziękowanie za udział w procesie rekrutacji.  Kandydatów, którzy pozytywnie przeszli ostatni etap rekrutacji, zapraszamy do współpracy i umawiamy się na  dalszą procedurę przygotowania do zatrudnienia.

Zapraszamy do dołączenia do zespołu Hosten!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)