Dane kontaktowe

Hortex Sp. z o.o.

Mszczonowska 2
02-337 Warszawa

NIP: 5223067357

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. Znają nas niemal wszyscy użytkownicy soków i mrożonek.  Jesteśmy dumni z naszej pozycji lidera w kategorii mrożonych warzyw i owoców w całej Europie Środkowo-Wschodniej oraz z bardzo silnej pozycji na rynku soków, nektarów i napojów owocowych w Polsce. Trzecim istotnym obszarem biznesu jest wytwarzanie koncentratu soków owocowych.

Grupę tworzą siostrzane spółki: Hortex Sp. z o.o., Ortika Polska Sp. z o.o. (w tym jej spółki zależne Polski Ogród Sp. z o.o. i Ortika Frozen Foods), Hortex Marketing Services Sp. z o.o.

Hortex Sp. z o.o zajmuje się produkcją i sprzedażą soków, niegazowanych napojów owocowych, nektarów oraz koncentratów. Hortex Marketing Services jest właścicielem marki Hortex, zarządza nią oraz świadczy usługi marketingowe na rzecz pozostałych spółek z Grupy.

Ortika Polska skupia całość działalności mrożonkowej, jak również świadczy usługi IT dla całej Grupy. Za produkcję mrożonek i koncentratów, jak również za sprzedaż mrożonek na rynku polskim i do krajów CEE odpowiada jej spółka zależna Polski Ogród. Działania na rynku rosyjskim prowadzi jej druga spółka zależna Ortika Frozen Foods.

Hortex Sp. z o.o., Ortika Polska Sp. z o.o., Hortex Marketing Services Sp. z o.o. zatrudniają około 1400 pracowników. W okresie skupu oraz przerobu warzyw i owoców (lipiec-grudzień) liczba ta zwiększa się o pracowników sezonowych.

W celu zapewnienia najlepszej efektywności produkcję skoncentrowaliśmy w 3 wyspecjalizowanych, nowoczesnych zakładach przetwórczych. Produkcja soków prowadzona jest w zakładzie w Przysusze k. Radomia, a mrożonek w zakładach w Rykach oraz Skierniewicach.

Dbamy także o dystrybucję i dostępność naszych produktów, gdyż chcemy być jak najbliżej naszych konsumentów. Dzięki temu nasze wyroby można nabyć we wszystkich typach sklepów posiadających w swojej ofercie produkty spożywcze

 

Kogo zatrudniamy?

Dajemy możliwość zatrudnienia w obszarach: produkcji, sprzedaży i w biurze zarządu (centrali). Łącznie pracuje w nich około 1300 osób.

W zakładach produkcyjnych oferujemy możliwości zatrudnienia w obszarach:

 • technicznym
 • produkcji
 • jakości
 • logistyki

W obszarze sprzedaży obejmującym Polskę w podziale na regiony oferujemy zatrudnienie na stanowiskach:

 • Przedstawiciel Handlowy
 • Regionalny Kierownik Sprzedaży
 • Regionalny Dyrektor Sprzedaży

W biurze zarządu proponujemy możliwość rozwoju m.in. w obszarach:

 • marketingu
 • finansów
 • HR
 • IT

Celem naszej firmy jest zatrudnianie najlepszych pracowników, zapewniając im odpowiednią motywację, stabilność pracy oraz możliwości dalszego rozwoju poprzez szkolenia i wewnętrzne awanse.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)