Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

homfi

ul. Żółkiewskiego 17A
31-539 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: +48 12 345 21 30
[email protected]

www.homfi.com

NIP: 6762500448

KIM JESTEŚMY

W 2019 i 2021 roku zostaliśmy uznani przez Otodom za najlepszą agencję nieruchomości w Polsce. To dla nas powód do dumy, ale i zobowiązanie. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby kreować kolejne pionierskie rozwiązania dające naszym klientom #radośćzmieszkania. Poznaj nas lepiej i przekonaj się, jak wiele możemy razem osiągnąć.

Odkryj swoje możliwości


Nie musisz mieć za sobą spektakularnych sukcesów. Ani wieloletniego doświadczenia. Wystarczy, że posiadasz tę energię, którą ma każdy z nas. Do nauki. Do działania. Do stawania się lepszym.


Gramy zespołowo. Każdy i każda z nas chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą. Wspólnie zadbamy o Twój rozwój. Weźmiesz udział w szkoleniach, które pozwolą Ci wejść na najwyższy poziom w swojej dziedzinie.


Będziesz pracować w modnej i komfortowej przestrzeni biurowej. Zwinnie. W oparciu o autorskie narzędzia i nowoczesne technologie. Twoja praca będzie przynosić efekty? Docenimy i odpowiednio nagrodzimy Cię za zaangażowanie i sukcesy.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Nigdy nie byliśmy i nigdy nie będziemy tacy jak inne agencje nieruchomości. Nie chcemy tego. Dowiedz się na czym polega ta różnica.

Jesteśmy motorem pozytywnych zmian. Szukamy nieoczywistych odpowiedzi.
Eksperymentujemy. Nie boimy się popełniać twórczych błędów, bo szybko wyciągamy z nich bezcenne doświadczenia na przyszłość.

Uznajemy, że jeśli dziś robisz coś dobrze, jutro możesz zrobić to lepiej. Dlatego pokonywanie wyzwań daje nam olbrzymią frajdę. Cenimy inicjatywę, odwagę i nieszablonowe myślenie. Zachęcamy do niego wszystkich, niezależnie od stanowiska i stażu w firmie. Wierzymy, że takie podejście otwiera nas na nieustanny rozwój.

Szanujemy indywidualizm każdego z nas. Twoja płeć, wyznanie, orientacja seksualna i poglądy polityczne nie mają dla nas żadnego znaczenia. Atmosfera wzajemnego zaufania i pozytywne nastawienie pomagają nam budować trwałe relacje i głębokie zaangażowanie w realizację celu, do którego wspólnie dążymy. 

Jesteśmy sobą. Stawiamy na prostą i bezpośrednią komunikację. Na szczerość i uczciwość. Wobec naszych klientów i wobec siebie samych. Oferujemy jasne i stabilne warunki zatrudnienia, przejrzyste ścieżki kariery i atrakcyjne systemy motywacyjne. Już od pierwszego dnia naszej współpracy.

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACJI?

📄 #1 Wysyłasz nam swoją aplikację
Sztab analityków bazy Nasa ją przetwarza... A tak serio, Hiring Manger i Rekruter poszukują cennych informacji w Twoim CV. Powiadomimy Cię co dalej z Twoją Kandydaturą.


📱 #2 Zdzwaniamy się
Nie zdziw się, że zaczniemy od razu zwracać się do Ciebie po imieniu. Pamiętasz?
Cenimy bezpośrednią komunikację!
Wymienimy się informacjami i sprawdzimy czy nasza oferta odpowiada zarówno Twojemu doświadczeniu, jak i naszym potrzebom.


🙋‍♀️ #3 Zapraszamy Cię na rozmowę w biurze lub on-line
W kolejnym etapie zależy nam, żeby Cię bliżej poznać. Pamiętasz? Szukamy samodzielnych wymiataczy, którzy lubią tworzyć, posiadają super motywację i entuzjazm do pracy! To również okazja, żeby zadać nam nurtujące Cię pytania.


☝️ #4 Dodatkowe etapy
W zależności od Działu, do którego aplikujesz, możemy zaprosić Cię do dodatkowego etapu, aby lepiej sprawdzić Twoje kompetencje. Może to być kolejne spotkanie lub zadanie do wykonania. O wszystkich planowanych etapach dowiesz się w komunikacji statusowej.


🤳#5 Wracamy do Ciebie z informacją zwrotną
Na każdym etapie, także jeśli nie wybierzemy Twojego CV, gdy zdecydujemy się na wybór innego kandydata, lub jeśli zamkniemy ten proces rekrutacyjny.


🤝#6 A jeśli mamy TO...
Szykujemy Ci profesjonalny onboarding, żeby jak najszybciej wdrożyć Cię w wykonywanie obowiązków. Możemy obiecać, że będzie się duuuużo i intensywnie działo. W homfi nie ma nudy!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (60)