Dane kontaktowe

Home Leaders

Sienna 93/3U
00-815 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 536443137
[email protected]

www.homeleaders.pl

NIP: 5272915302

Kim jesteśmy?

Home Leaders to firma z 6-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości, która stawia przede wszystkim na profesjonalizm i efektywność. Dzięki przyjaznej atmosferze panującej w firmie praca u nas jest czystą przyjemnością. Naszym celem jest rozwój nowoczesnego biura nieruchomości dopasowanego do potrzeb naszych klientów.

KMH

Poza agencją nieruchomości w grupie holdingowej KMH znajdują się jeszcze 2 firmy: Home Designers oraz Home Sellers. Home Designers to firma zajmująca się wykończeniem wnętrz zgodnie z potrzebami klienta. Dzięki specjalnie przygotowanym pakietom z różnymi standardami wykończeń opracujemy profesjonalny projekt wnętrza, kupimy wszytkie produkty i wykończymy mieszkanie o jakim marzyłeś. Home Sellers to firma posiadająca gotowe oferty inwestycyjne oraz kompleksowo obsługująca cały procesu od kupna przez remont po sprzedaż bądź wynajem. Każdy klient, który zainwestuje w nasze lokale ma gwarancje zwrotu kosztów.

Szkolenia

Jako biuro nieruchomości stworzyliśmy dla nowych pracowników cykl szkoleń przygotowujących wstępnie do pracy na stanowisku Doradcy ds. nieruchomości. Szkolenia składają się z bloków tematycznych poruszających najważniejsze zagadnienia związane z zawodem agenta takie jak: formalności prawne, fotografia nieruchomości, umiejętności miękkie, prowadzenie transakcji od początku do końca itp.