Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

„Homanit Polska Spółka z o. o. i Spółka” Spółka Komandytowa

ul. Kołobrzeska 17-19
78-230 Karlino
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: +48 94 310 04 00
Fax: +48 94 310 04 05
[email protected]

homanit.pl

NIP: 7811756534

POZNAJ NAS

Jesteśmy częścią niemieckiej grupy Homanit, będącej partnerem dla europejskiejbranży przetwórstwa drzewnego. Jako producent cienkiej, wysoko uszlachetnionej płyty HDF oraz MDF zaopatrujemy odbiorców z całego świata, dostarczając nasze wyroby producentom mebli, stolarki drzwiowej oraz firmom z branży motoryzacyjnej.

Grupa Homanit produkuje swoje wyroby w trzech fabrykach, zlokalizowanych w Karlinie, Krośnie Odrzańskim oraz w niemieckim Losheim. Ważną częścią Grupy Homanit są Homatrans Sp. z o.o., zajmująca się obsługą spedycyjną i transportową Grupy oraz Homatech Polska Sp. z o.o., zabezpieczająca ciągłość utrzymania ruchu oraz sprawność wszystkich maszyn i urządzeń w zakładach produkcyjnych. W karlińskich spółkach Homanit, Homatrans i Homatech pracuje ponad 700 osób.

NASZE PRODUKTY

Nasze produkty wyróżniają się wysoką zawartością włókien drzewnych i są scharakteryzowane przez szereg badań fizykochemicznych. Produkowane przez nas płyty HDF i MDF wykorzystywane są m.in. w branży meblarskiej, wykończenia wnętrz i przemyśle automotive. W szczególności znajdują zastosowanie w produkcji ścian do szaf (back panele), den do szuflad i skrzyni pościelowych, den do łóżeczek, wypełnienia drzwi i stolików, drzwi wewnętrznych, wejściowych, antywłamaniowych a także uchwytów pokryw bagażników samochodowych i pokryw bagażników.

ZINTEGOWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA

Jakość i jej zapewnienie są częścią filozofii naszej firmy. Firma HOMANIT posiada certyfikat DIN EN ISO 9001 już od 1995 roku. Zakład w Karlinie certyfikowany jest według normy ISO 9001:2008.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)