Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

"Homanit Polska Spółka z o.o. i Spółka" Spółka Komandytowa

Kołobrzeska 17-19
78-230 Karlino
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: 726 722 722
[email protected]

www.homanit.pl/pl

NIP: 7811756534

KIM JESTEŚMY:

W Karlinie działalność prowadzą trzy spółki grupy Homanit:

 „Homanit Polska spółka z o.o. i spółka” spółka Komandytowa w Karlinie, należy do niemieckiej grupy Homanit i jest wiodącym producentem cienkiej, wysoko uszlachetnionej płyty HDF oraz MDF w europejskiej branży przetwórstwa drewna. Zaopatrujemy odbiorców z całego świata, dostarczając nasze wyroby producentom mebli, stolarki drzwiowej oraz firmom z branży motoryzacyjnej.

Homatech Polska sp. z o.o. czuwa nad sprawnością parku maszynowego spółki Homanit Polska, jak również prowadzi działalność w zakresie usług serwisowych, inżynierskich projektowych, montażu i naprawy maszyn, modernizacji maszyn i doradztwa technicznego. Realizuje kontrakty zarówno w kraju, jak i za granicą.

Homatrans sp. z o.o. dostarcza surowiec drzewny do produkcji płyty oraz zajmuje się dystrybucją wyrobu finalnego do klienta.  Posiada nowoczesny tabor przystosowany do załadunku drewna w lesie. Organizuje przewozy ładunków krajowych i międzynarodowych, transportem samochodowym i kolejowym, na obszar UE i poza Unią.  Zapewnia kompleksową obsługę logistyczną.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

Jeżeli chcesz pracować w nowoczesnej firmie, lubisz wyzwania, jesteś otwarty na ludzi  i zmiany to zapraszamy do nas.

Naszą misją jest to, że chcemy się wyróżniać na rynku stopniem uszlachetniania naszych wyrobów. Oferujemy klientom najwyższy stopień ich przetworzenia w najwyższym standardzie jakości.

Inwestujemy w nowe technologie i nowoczesne rozwiązania w procesie produkcji. Ciągły rozwój w tych kierunkach powoduje, że poszukujemy ludzi z szerokimi horyzontami, otwartych na zmiany. W zamian oferujemy możliwość rozwoju poprzez udział w nowych ciekawych projektach oraz w różnorodnych szkoleniach.

Dbamy o każdego pracownika, chcemy aby czuł się u nas dobrze, dlatego zapewniamy przyjazną atmosferę w środowisku pracy, dbamy też o to aby praca była odpowiednio wynagradzana wprowadzając min. dodatkowe dodatki płacowe.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • administracyjne
  • produkcyjne
  • utrzymania ruchu