Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Holding 1 S.A.

Rzemieślnicza 26
30-403 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

kariera.holding1.pl

NIP: 6792656474

KIM JESTEŚMY?

Na pewno nas znasz.
Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Działamy równolegle w kilku branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwie mieszkaniowym oraz biurowym, a także w obszarze innowacji technologicznych. Praca u nas to coś więcej niż zwykły etat. To przede wszystkim szansa, aby pracować w firmie, która wyznacza trendy motoryzacyjne, usprawnia i automatyzuje procesu biznesowe, realizuje inwestycje mieszkaniowe i komercyjne przyjazne środowisku. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy nie tylko są najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim poprzez to co robią realizują swoje pasje. Nasz rozwój opieramy na fundamentach ponad 30letniego doświadczenia i stabilności Holding1.

W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani

CO NAS WYRÓŻNIA?

BRANŻE, W KTÓRYCH DZIAŁAMY

Motoryzacja

Samochody to nasza praca i pasja. Koncentrujemy się na sprzedaży oraz serwisowaniu pojazdów nowych, używanych oraz elektrycznych. Spotkasz nas w większości miast w Polsce oraz na Słowacji.

W naszym portfolio znajduję się 16 autoryzowanych marek takich jak: Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Abarth, Ford, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Nissan, Opel, SEAT, Suzuki, Volvo, Renault, Dacia, Skoda, Infiniti.

Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi zapewnia likwidację szkód komunikacyjnych wszystkich marek poprzez naprawę w systemie gotówkowym i bezgotówkowym. Zapewniamy  obsługę w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych w tym bezpośrednie przyjmowanie szkód dla największych firm ubezpieczeniowych.

Sieć oddziałów Autopunkt powstała w wyniku połączenia dwóch dużych sieci salonów samochodów używanych: Pewne Używane Grupy PGD i Autopunkt Grupy Express, obejmując swym zasięgiem aż 11 lokalizacji w Polsce, stale się rozwijając.

Zakup samochodu używanego w Autopunkt przebiega tak, jak w przypadku zakupu samochodu nowego w autoryzowanym salonie.

SPECBOX to niezależny serwis motoryzacyjny, w którym specjalizujemy się w naprawo samochodów w 5-tym i w kolejnych latach eksploatacji. Jesteśmy pierwszym w Polsce serwisem, który cały proces umówienia przeniósł do Internetu. Dzięki temu on-line wybierasz zakres usług, ustalasz termin i od razu poznajesz ostateczną cenę całości usługi (robocizny i części).

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisowaniu całkowicie elektrycznych urządzeń transportu osobistego (UTO). Spółka Electric Vehicles Poland jest największym w Polsce importerem motocykli, motorowerów i quadów elektrycznych.  Oferujemy baterie oraz inne części zamienne i akcesoria do sprzedawanych pojazdów elektrycznych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę takich marek jak Surron, Horwin, Tromox, Garelli, EcoCharger. Nasze portfolio marek stale się poszerza.

Mobilność

Dzielimy się tym co mamy najlepsze. W ramach Express Car Rental wynajmujemy auta w wymiarze krótko-, średnio- i długoterminowym. Za pośrednictwem Traficara szerzymy ideę carsharingu. Dzisiaj mobilność to również rozwiązania z obszaru telematyki i informatyki. Opracowujemy i stale udoskonalamy autorski program do zarządzania carsharingiem i fleetsharingiem w ramach spółki Lincor.

W nadzisiaj.com błyskawicznie doręczamy zakupy już w dniu zamówienia. Jest to nasza odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby Klientów. Nasz model działania stale dostosowujemy do aktualnych potrzeb konsumentów oraz Partnerów.

Budownictwo mieszkaniowe i użytkowe

Działamy na rynku polskim od 2005 roku. Realizujemy inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w całej Polsce, tworząc miejsca przyjazne dla środowiska.

W każdej inwestycji wykorzystujemy nowe technologie proekologiczne i energooszczędne.

Dotychczas zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe oraz użytkowe w Krakowie - Osiedle Fi, Filtry, OZON i Wrocławiu - Bielany Business Point.

Innowacje technologiczne

Wiemy, że dziś konkurencyjność w biznesie buduje się nie tylko na podstawie silnego portfolio produktów. Przyspieszenie obiegu dokumentów, odciążenie pracowników, usprawnienie ich pracy, czy wykluczenie błędów, decydują o być czy nie być firm na rynku. Tu z pomocą przychodzi automatyzacja procesów biznesowych, którą zajmujemy się pod szyldem spółki AmnisCode. Nasi eksperci projektują i wdrażają rozwiązania klasy Robotic Process Automation, tworząc aplikacje wykorzystujące elementy robotyzacji, sztucznej inteligencji i Machine Learning.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (40)