Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Holding 1 S.A.

Rzemieślnicza 26
30-403 Kraków
małopolskie, Polska
[email protected]

kariera.holding1.pl

NIP: 6792656474

KIM JESTEŚMY?

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. Pomagamy im mieszkać, pracować i przemieszczać się w wygodny sposób nie zapominając jak ważny jest zrównoważony rozwój. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani

CO NAS WYRÓŻNIA?

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY?

Motoryzacja

Samochody to nasza praca i pasja. Nasza działalność skoncentrowana jest na sprzedaży oraz serwisowaniu pojazdów nowych, używanych oraz elektrycznych. Spotkasz nas w większości miast w Polsce.
 

Wyróżnia nas:

  • 17 autoryzowanych salonów samochodów nowych Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Abarth, Ford, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Nissan, Opel, SEAT, Suzuki, Volvo, Renault, Dacia, Skoda, Infiniti w Polsce i na Słowacji.
  • 10 oddziałów samochodów używanych - Autopunkt. Pewne Używane.
  • EVP - pierwsza marka w Polsce stworzona z myślą o szerzeniu usług i technologii z dziedziny elektromobilności oraz mikromobilności.
  • sieć autoryzowanych i niezależnych serwisów mechanicznych oraz blacharsko-lakierniczych, w których profesjonalnie serwisujemy i naprawiamy samochody.


Mobilność

Dzielimy się tym co mamy najlepsze. W ramach Express Car Rental oraz Traficar wynajmujemy samochody na minuty i na dłużej. Dzisiaj mobilność to również rozwiązania z obszaru telematyki i informatyki. Opracowujemy i stale udoskonalamy autorski program do zarządzania carsharingiem i fleetsharingiem w ramach spółki Lincor.


Budownictwo mieszkaniowe i użytkowe

Budujemy mieszkania oraz biurowce w oparciu o zrównoważony rozwój.

Dotychczas zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe oraz użytkowe w Krakowie - Osiedle Fi, Filtry, OZON i Wrocławiu - Bielany Business Point.

Ostatnie wpisy dla Holding 1 S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (18)