Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Hochland Polska Sp. z o.o.

Okrężna 2
64-530 Kaźmierz

NIP: 5660013371

Znakomite dodatki do pysznej kariery w Hochland.

Smak pysznej kariery w Hochland podkreślają nasze benefity, przekonaj się jak umilą Ci pracę!

Elastyczny czas pracy

Wstajesz skoro świt? A może lubisz leniwe śniadanie w łóżku? Wybierz swoją drogę i pracę w biurze zacznij między 6 a 9. Stawiamy na produktywność, a nie jedynie obecność 😊

Rodzinna Atmosfera

Pracujemy w atmosferze, jaką spotkać można przy rodzinnym stole. Jest SERdecznie. Oczywiście mogą zdarzyć się nieporozumienia czy różnice zdań, jednak zawsze darzymy się szacunkiem i szukamy rozwiązań. Szybko poczujesz się jak u siebie!

Pakiet medyczny

Pracuj i spędzaj z nami czas w dobrym zdrowiu. Pakiet prywatnej opieki medycznej pozwoli zadbać o nie w wygodny sposób.

Ubezpieczenie emerytalne

Smak kariery w Hochland czuć będziesz nawet jeszcze na emeryturze, bo finansujemy Twoją składkę w ramach Pracowniczego Programu Emerytalnego.

Ubezpieczenia

Każdy inaczej smakuje życie, ale wszyscy powinni robić to bezpiecznie. Na trudne chwile mamy dla Ciebie bogatą ofertę ubezpieczeń pracowniczych.

Program nagradzania i doceniania pracowników

Wyjątkowo pyszne kąski, o szczególnie bogatym aromacie zawsze zostaną zauważone. Tak samo Ty – łap wiatr w żagle i zasmakuj sukcesów! Wyróżniając się zaangażowaniem oraz postawą, z pewnością zostaniesz zauważony i … doceniony!

Platforma kafeteryjna Sodexo

Menu e-voucherów i bonów podarunkowych jest bardzo bogate. Kino, książka, wakacje… Rozsmakuj się w prezentach, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Karta sportowa

By osiągać sukcesy, rozwijać karierę i móc się tym zdrowo cieszyć, warto znaleźć balans w życiu. Korzystaj z karty sportowej i ćwicz! Mnóstwo obiektów sportowych na terenie całego kraju jest do Twojej dyspozycji.

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Chcemy, żeby każdy z naszych Pracowników oraz ich rodziny żyły pełnią pysznego życia! Dlatego też oferujemy im bogaty wachlarz świadczeń socjalnych.

Lunch w pracy

Pyszne jedzenie nadaje życiu smaku i dodaje sił. Wiemy to jak mało kto, dlatego naszym serowym pasjonatom dofinansowujemy posiłki w pracy.

SERdecznie polecam!

Jeśli polecisz karierę w Hochland swojemu znajomemu, a ten rozsmakuje się w niej, tak jak Ty – otrzymasz dodatkową nagrodę pieniężną.

Udział w zyskach grupy Hochland

Sukces Hochland i pyszny smak naszych serów to nasza wspólna zasługa. Dlatego z wypracowanych profitów korzystamy wszyscy.  Na koniec roku każdy pracownik otrzymuje nagrodę finansową.