Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Hochland Polska Sp. z o.o.

Okrężna 2
64-530 Kaźmierz

NIP: 5660013371

Wybierz pyszną karierę w Hochland.

Smak pysznej kariery w Hochland Polska znany jest od 1993 roku, kiedy to powstała filia Hochland w Polsce. Dziś, niemal 30 lat później zatrudniamy już 830 pasjonatów pysznego sera, na którego sukces wspólnie działamy w trzech lokalizacjach – w zakładach produkcyjnych w Kaźmierzu i Węgrowie oraz w biurze w Poznaniu. 

Receptura na rodzinną atmosferę, a jednocześnie przepis na smakowitą karierę przekazywane są od pokoleń. Wszystko rozpoczęło się w 1927 roku, w małej wiosce w Allgäu. Obecnie, po niemal 100 latach, smaku pysznej kariery w Hochland zaznać można przy największym stole – w Heimenkirch (Niemcy), a także w Hiszpanii, Francji, Rumunii, Rosji, USA, Australii i w Polsce rzecz jasna. 

Dołącz do nas i sprawdź, jak wyjątkowo dojrzewać będzie Twoja kariera w Hochland!

Hochland w Polsce

Sycące ciekawostki o karierze w Hochland Polska

Jak smakuje kariera w Hochland?


U nas pracuje się wyśmienicie, a to dzięki smakowitej recepturze na udaną karierę, która skomponowana została w oparciu o dobrze dobrane składniki. Kluczowa jest pożywna i sycąca baza, której podstawą jest #Bezpieczeństwo, #PewnośćPracy i #SpokójDucha. Baza zasyca, zaspokaja pierwszy głód i daje poczucie błogości. Całość zaprawiamy hojną porcją #Troski i #Zaufania – one sprawiają, że mamy ochotę na więcej i pragniemy nowych doznań. Smak urozmaica spora dawka #Otwartości i #GotowościNaZmiany, a słodycz podbija #Docenienie. Gotowe! Wisienkę na torcie jednak stanowi wyjątkowy sos przygotowany na bazie #Dumy. To on finalnie nadaje charakteru całości i sprawia, że każdy kęs, nawet ten, który stanowi wyzwanie, przynosi ostatecznie przyjemność i zadowolenie.
 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)