Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HILTI

ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1180000314

Witaj w Hilti!

Kto nie miał wcześniej do czynienia z branżą budowlaną, mógł o nas nie słyszeć. Dostarczamy innowacyjne narzędzia, technologie, oprogramowanie i usługi dla globalnej branży budowlanej. Jesteśmy dumni z naszego liczącego ponad 80 lat dziedzictwa oraz międzynarodowej renomy naszych przełomowych produktów i pierwszorzędnych usług. Nasza firma, zatrudniająca 32 000 osób w ponad 120 krajach, to idealne miejsce, by rozwijać swoją karierę zawodową.

Zbudowaliśmy silną pozycję na rynku, a w najbliższych latach planujemy osiągnąć jeszcze więcej i umocnić się na pozycji lidera. Aby zrealizować ten cel, poszukujemy utalentowanych pracowników pełnych pasji, którzy przyczynią się do dalszego rozwoju naszej organizacji. Czy chcesz do nas dołączyć?

Odkryj wyjątkowe miejsce pracy

Historia Hilti sięga 1941 roku, a niewielka rodzinna firma, która wówczas powstała, dziś jest globalnym graczem, który cieszy się zaufaniem na całym świecie.

Troszczymy się o lepsze jutro – pomagamy naszym klientom budować szybciej, bezpieczniej i kreatywniej, zawsze pamiętając, że przyszłość budujemy już dziś.

Dbamy o etyczny wymiar naszych działań, spójność i jakość naszych produktów, dlatego sami prowadzimy własne zakłady produkcyjne i nowoczesne ośrodki badawczo-rozwojowe na całym świecie. Centrala firmy mieści się w Schaan w Księstwie Liechtensteinu, w tym samym miejscu, w którym 75 lat temu Martin Hilti zakładał swoją firmę.

Jeśli wydaje Ci się, że nasza branża jest nudna, będę nalegał, abyś spróbował poznać ją bliżej. Natychmiast zrozumiesz, że Hilti nie jest firmą konserwatywną. Co więcej, nasz etos opiera się na niestandardowym podejściu do wszystkiego – od naszych pionierskich produktów poprzez innowacyjne metody sprzedaży i marketingu, po nasz stosunek do pracowników.”

- Christoph Loos, Dyrektor Generalny Hilti

Nasze nagrody i wyróżnienia

Najwyższe pozycje w dorocznych rankingach najlepszych pracodawców świata są dla nas powodem do dumy. Na naszą znakomitą opinię składają się wypowiedzi pracowników Hilti w niezależnych badaniach satysfakcji.

Jesteśmy również laureatami licznych nagród w kategorii designu. Wiele z nich jest wyrazem uznania dla społecznej wartości naszych produktów, wynikającej z ich innowacyjności i pozytywnego wpływu na otoczenie człowieka.

Instytut Great Place to Work® jest międzynarodową firmą badawczą, konsultingową i szkoleniową, która wspiera organizacje w tworzeniu i pielęgnowaniu kultury pracy charakteryzującej się wysokim zaufaniem. Wyróżnia firmy, które poprzez realizowanie właściwej polityki motywowania i nagradzania pracowników potrafią uzyskać znakomite wyniki biznesowe.

2020 – 3 miejsce w rankingu Najlepszych Pracodawców w Polsce przyznawanych przez Instytut Great Place to Work

2020 – 7 miejsce w rankingu Najlepszych Miejsc Pracy dla Milenialsów przyznawanych przez Instytut Great Place to Work

2017 – Hilti na 7. miejscu w rankingu najlepszych pracodawców w Europie

2016 – Hilti na 10. miejscu w rankingu najlepszych pracodawców w Europie

2016 – Hilti na 7. miejscu w rankingu najlepszych pracodawców w Polsce

2015 – Hilti na 22. miejscu w rankingu najlepszych międzynarodowych pracodawców świata

2015 – Tytuł Pracodawcy przyjaznego Młodym Talentom wg Absolvent.pl

2015 – Hilti na 12. miejscu w rankingu najlepszych pracodawców w Europie 

Różnorodne możliwości

Ludzie, których zatrudniamy w Hilti, są pod pewnymi względami do siebie podobni. To osoby pełne pasji i zapału do pracy, potrafiące dać z siebie wszystko, by budować świetne relacje z klientami. W zamian otwieramy im drogę do interesującej i dynamicznie rozwijającej się kariery. Wielu z naszych pracowników jest z nami już 20 lub 30 lat, co najlepiej świadczy o tym, jak bardzo doceniamy ich zaangażowanie.

Tym, co czyni z naszej firmy tak wyjątkowe miejsce pracy, jest nasza kultura organizacyjna. Składają się na nią  osobiste osiągnięcia, praca zespołowa oraz wsparcie. Jesteśmy wymagający, ale i troskliwi, stawiamy wyzwania, a zarazem obdarzamy zaufaniem.

Zaprezentuj nam swoje umiejętności, a otworzymy przed Tobą szereg możliwości – pracy na różnych stanowiskach, w kontakcie z różnymi rynkami, za granicą. Nie ma lepszego sposobu, by rozpocząć wymarzoną, pasjonującą karierę.

Ostatnie wpisy dla Hilti (Poland) Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (9)