Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HigoSense Sp z o.o.

Zajęcza 15
00-351 Warszawa
mazowieckie, Polska

higosense.com/pl/kariera

NIP: 5252716083

Kim jesteśmy?

W HIGOSENSE stworzyliśmy przełomowy system telemedyczny, który wprowadza nową definicję „wizyty lekarskiej”.   Lekarze nie muszą już przyjmować pacjentów w gabinecie, bo – dzięki Higo, lekarz ma wszystkie niezbędne dane bez konieczności fizycznej obecności pacjenta.

Stworzyliśmy nowoczesne rozwiązanie jakim jest Higo® – unikatowy sprzęt diagnostyczny wraz z całym wspierającym systemem - w oparciu o dobre rozumienie potrzeb pacjentów, lekarzy oraz środowiska medycznego,  wyznaczając nowe trendy w zdalnej opiece nad pacjentami.

Kliknij w poniższy link i zobacz co stworzyliśmy z myślą o całej Twojej rodzinie, gdziekolwiek się znajdujesz :)

Co nas wyróżnia?

Dołączając do nas staniesz się częścią istotnego przedsięwzięcia, które ma na celu poprawę jakości obsługi medycznej przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Naszym celem jest dostarczenie diagnozy pacjentom szybciej i prościej niż kiedykolwiek dotąd zwiększając ich codzienny komfort życia 

Tworząc z nami rozwiązania w zakresie telemedycyny gwarantujemy Ci dużo satysfakcji i poczucie, że jesteś częścią większej całości.

Sama technologia to jednak nie wszystko! Fundamentem naszego sukcesu i jednocześnie największą dumą jest nasz zespół!

Jesteśmy w pełni świadomi ogromnej roli każdego współpracownika w budowaniu sukcesu naszej firmy. Każdy z Nas jest inny, mamy różnorodne doświadczenia i jednocześnie każdy z nas stanowi wartość dodaną do projektu. Wierzymy w talent i intuicję naszych współpracowników.  W realizacji projektów i zadań liczy się dla nas zaufanie i wzajemny szacunek. W pracy możemy czuć się swobodnie - nie mamy dress codu, nie trzymamy się kurczowo stanowisk czy struktury. Jesteśmy sumą indywidualnych charakterów, z pasją do tworzenia a HigoSense daje nam przestrzeń i swobodę działania.

Więcej o nas!

Cały czas się rozwijamy i powiększamy zespół. Szukamy osób dopiero rozpoczynających karierę jak i profesjonalistów z doświadczeniem, ale to co jest dla nas najważniejsze to dobra energia do działania i pozytywny stosunek do świata. Możesz być kolejną osobą, która zdobędzie cenne doświadczenie i rozwinie z nami branże telemedycyny. 

Szukamy ludzi, którzy będą chcieli realizować naszą misję. Mamy miejsce dla osób o różnych zainteresowaniach. Od każdego oczekujemy pełnego zaangażowania w realizowanych zadaniach i bardzo dobrej współpracy, poszukiwania udoskonaleń w swoim obszarze oraz chęci do działania.

W zamian zapewniamy indywidualny rozwój współpracowników, oparty na różnorodności i zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)