Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HICRON Sp. z o.o.

Gwiaździsta 62
53-413 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 77 60 300
[email protected]

www.hicron.com

Dodatkowe lokalizacje:

Biuro Wrocław

Gwiaździsta 62
53-413 Wrocław
dolnośląskie, Polska

Biuro Poznań

Marcelińska 90
60-324 Poznań
wielkopolskie, Polska

Biuro Warszawa

Al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
mazowieckie, Polska

Hicron Schweiz AG

Hard 2
8408 Winterthur
Winterthur, Szwajcaria

Hicron Scandinavia AB

Råda Säteri
435 32 Mölnlycke
S, Szwecja

Jeśli pracujesz z pasją i żyjesz z pasją – dołącz do nas! Spotkasz tutaj najlepszych specjalistów, będziesz pracować przy polskich i międzynarodowych projektach i realnie zmieniać na lepsze biznes naszych klientów działając w naprawdę zgranym zespole na uznanych technologiach SAP i non-SAP. Zadbamy o Twój intensywny rozwój zawodowy i nieszablonowe zadania w pracy, wesprzemy też Twoje pasje i zaoferujemy wiele od siebie: od fantastycznego biura poprzez pakiet benefitów aż po liczne sportowe aktywności: nawet golf i wspinaczkę! Zostań członkiem #HiTeam i przekonaj się jak pracuje się z prawdziwymi pasjonatami.

Nasze wartości

Jesteśmy czymś więcej niż integratorem IT: jesteśmy firmą konsultingową. Przeprowadzamy naszych klientów przez proces cyfrowej transformacji biznesu wykorzystując technologie SAP oraz Java, .NET, Angular i inne. W naszej pracy kierujemy się stałymi wartościami: jesteśmy odpowiedzialni, godni zaufania, angażujemy się w każde zadanie całym sercem. Niezależnie od tego, czy wdrażamy, konsultujemy, rozwijamy czy pomagamy utrzymać rozwiązania IT.

Polska firma – światowe projekty

Jesteśmy ekspertami od rozwiązań SAP w branży automotive i firmą z całkowicie polskim kapitałem. Pracujemy między innymi dla takich marek jak Solaris, Volvo Construction Equipment i innych liderów produkcji i dystrybucji samochodów. Aktywnie działamy też na rzecz cyfrowej transformacji w innych branżach: FMCG, media i telekomunikacja, przemysł, produkcja. Realizujemy złożone projekty o międzynarodowym zasięgu, na niemal wszystkich kontynentach.

Kultura pracy

Jesteśmy ekspertami w swoim fachu. Załoga Hicron to ponad 250 konsultantów i programistów o unikalnych kompetencjach. Promujemy rozwój, samodzielność i chęć uczenia się. Umożliwiamy pracę zdalną i elastyczny czas pracy. Wspieramy zarówno aktywności sportowe jak i naukę języka niemieckiego. Działamy charytatywnie, integrujemy się dzięki wspólnym pasjom i stawiamy czoło zawodowym wyzwaniom każdego dnia.

Ostatnie wpisy dla HICRON Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)