Dane kontaktowe

HFT71 Sp. z o.o.

Panattoni City Logistics Wrocław I, Hala 2
ul. Kwiatkowskiego 12
52-438 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: 71 377 52 70
[email protected]

www.hft71.pl

NIP: 8992750262

O nas:

Nasza firma powstała w 2012 roku i od pierwszych dni dajemy z siebie wszystko, aby sprostać wymaganiom obecnego rynku, stawiając przede wszystkim na jakość, szybki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny. Zamiłowanie do zdobienia czapek haftem komputerowym bardzo szybko pozwoliło nam zaistnieć w branży tekstylno-odzieżowej. Priorytetem naszej firmy jest dostarczanie kompleksowych usług z zakresu produkcji i zdobienia ubrań i nakryć głowy.

Zmieniające się trendy modowe, technologie i potrzeby rynku pozwalają nam tworzyć zintegrowane i nowe usługi. Nasza oferta zadowoli klienta indywidualnego, firmy odzieżowe, reklamowe i wielu innych odbiorców, dla których znakowanie tekstyliów i hafciarstwo jest tematem przewodnim. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełną starannością i indywidualnie dobieramy ofertę do Państwa potrzeb.

Nasze usługi:

Dzięki inwestycjom w rozwój firmy możemy pochwalić się najnowocześniejszymi automatami hafciarskimi: Barudan, SWF. Oferujemy nadruki w różnych technikach, grawer laserowy oraz produkcję odzieży od podstaw. 

Nasz park maszynowy jest wyposażony w automaty sitodrukarskie marki MHM oraz tunele suszące firmy Tesoma. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce i drugą w Europie, która posiada cyfrową drukarkę DTG KORNIT AVALANCHE HD6. Maszyna gwarantuje wysoką rozdzielczość druku, niespotykane do tej pory nasycenie kolorów i najwyższą odporność na spieranie przy najkrótszym czasie wykonania nadruku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego atramentu NeoPigment Rapid zużycie farb spadło o połowę co czyni AVALANCHE HD6 bezkonkurencyjną drukarką pod względem ceny nadruku.

Zaufali nam: