Dane kontaktowe

Heritage Real Estate

ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 10
00-656 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 734 900 900
[email protected]

heritagere.pl

NIP: 7010658466

POZNAJ NAS: Heritage Real Estate

Od 2015 roku tworzymy unikalne rozwiązania finansowe, zarówno dla osób indywidualnych, jak i dużego biznesu. Specjalizujemy się w doradztwie strategicznym z zakresu ubezpieczeń, nieruchomości oraz zarządzania procesem ich sprzedaży. 

Opierając się na wiedzy i unikalnym doświadczeniu, tworzymy nowoczesne rozwiązania finansowe, których celem jest budowa dobrobytu i bezpieczeństwa naszych Partnerów biznesowych. Oferujemy dostęp do najbardziej prestiżowych i rentownych inwestycji oraz doradzamy przy złożonych projektach biznesowych, mając na celu przede wszystkim pomnażanie oraz ochronę majątku inwestorów.  Zajmujemy się także oceną rentowności inwestycji, pozyskiwaniem finansowania projektów zarówno w bankach, jak i funduszach typu privat equity, komercjalizacji powierzchni handlowo-usługowych oraz konsultacją z zakresu polityki sprzedaży i marketingu. Stałym Partnerom Heritage Real Estate oferuje również doradztwo w kwestiach prawnych i podatkowych. Dzięki nim nasi Partnerzy mają dostęp do innowacyjnych i najbardziej opłacalnych przedsięwzięć. 

W trosce o komfort Klientów i posiadane aktywa zapewniamy szerokie możliwości wyboru spośród najbardziej rentownych i najbezpieczniejszych form inwestowania. Jako jedyni na polskim rynku umiejętnie łączymy oferty doradztwa strategicznego dla dużego biznesu i wealth managementu dla Klienta indywidualnego. O naszej wiarygodności i rzetelności świadczy między innymi, wpis do rejestru Agentów Firm Inwestycyjnych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. 

Wierzymy, że inwestowanie w nieruchomości, to obecnie najbezpieczniejsza forma lokowania funduszy, gwarantująca pewny zysk i pozwalająca maksymalnie zabezpieczyć środki. Naszą nadrzędną wartością jest bezpieczeństwo i dobrobyt Klientów. Z myślą o nich oferujemy innowacyjne produkty finansowe, uwzględniając potrzeby i oczekiwania odbiorców naszych usług. 

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?

  • Innowacyjnym, kreatywnym, odpowiedzialnym i bezpiecznym podejściem do działań.
  • Ogólnopolskimi oraz międzynarodowymi projektami w skali globalnej.
  • Pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów.
  • Jesteśmy częścią elitarnego rynku oferującego najbardziej efektywne rozwiązania.
  • Firmę tworzą ludzie z pasją. Pasją dzielimy się z innymi.

KOGO SZUKAMY?

Cały czas dynamicznie się rozwijamy, dlatego nieustannie poszukujemy osób, które wzmocnią nasze szeregi.

CO ZYSKUJESZ DOŁĄCZAJĄC DO NAS?

  • Unikatowy system szkoleń.
  • Realny wpływ na wysokość twojego wynagrodzenia.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego.
  • Sprzęt niezbędny do wykonywania codziennych obowiązków służbowych.
  • Pracę pełną codziennych wyzwań.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)