Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

"Herbapol - Lublin" S. A.

ul. Diamentowa 25
20-471 Lublin
lubelskie, Polska
[email protected]

herbapol.com.pl/kariera

NIP: 7120155364

Kim jesteśmy?

Już od ponad 70 lat dajemy polskim rodzinom to, co najlepsze prosto z natury. Nasze zioła, aromatyczne herbaty oraz pełne smaku syropy powstają z najlepszych, tylko naturalnych składników. Wszystko po to, byśmy mogli nieprzerwanie cieszyć się Waszym zaufaniem – aż 84% Polaków bardzo dobrze zna naszą markę.

Misja i wartości

Czerpiąc inspirację z natury i szanując jej unikalne zasoby, tworzymy wyjątkowe produkty o jakości przewyższającej cenę, zaspokajając rosnące potrzeby konsumentów oraz dostarczając im niepowtarzalnych doznań smakowych i wielu pozytywnych emocji.

Rekrutacja

Poszukujemy osób o silnej wewnętrznej motywacji i wysokich ambicjach, zaangażowanych w realizację zadań, chętnych do stałego rozwijania swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. U kandydatów cenimy przede wszystkim potencjał, twórcze podejście do rozwiązywania problemów oraz otwartość na zmiany.

Rekrutacja do Herbapol-Lublin S.A. jest wieloetapowa. Po aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego, dokument trafia do systemu. Jest analizowany pod kątem wymaganych przez nas kwalifikacji na dane stanowisko. Rekruter kontaktuje się z wybranymi osobami. Po rozmowie telefonicznej, wybranym kandydatom, proponowane jest spotkanie. Niektóre stanowiska, w celu dokładniejszej oceny kompetencji, wymagają wypełnienia testów kompetencyjnych. Osobie, która pozytywnie przejdzie wszystkie etapy procesu rekrutacji, składana jest oferta współpracy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)