Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Henkel Polska

Domaniewska 41
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.henkel.pl

NIP: 6390001498

Kultura organizacyjna

Kulturę organizacyjną w Henklu budujemy w oparciu o szacunek, zaufanie, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności. Jednym  z filarów polityki HR jest także różnorodność.

RÓŻNORODNOŚĆ

Dla Henkla różnorodność zespołów – w kontekście narodowości, wieku, płci, etc. - jest siłą napędową rozwoju przedsiębiorstwa. Pracując w zróżnicowanych zespołach, korzystamy z odmiennych sposobów myślenia i działania naszych pracowników, co pozwala nam osiągać sukcesy na ponad 120 światowych rynkach.

Politykę różnorodności realizujemy w Henklu za pośrednictwem specjalnych programów HR skierowanych do różnych grup pracowników. Mamy programy dla młodych talentów, menadżerów, programy zarządzania wiekiem. Wspieramy też kariery kobiet – dbają o zwiększanie ich udziału w kadrze zarządzającej.

Jako sygnatariusz Karty Różnorodności promujemy ideę różnorodności, dzieląc się naszymi doświadczeniami z innymi organizacjami, edukując i realizując działania pro-społeczne. Od kilku lat Henkel Polska jest gospodarzem Kongresu Różnorodności, corocznego wydarzenia będącego platformą promocji idei i wymiany doświadczeń. Od 2013 we współpracy z fundacją Miejsce Kobiet prowadzimy społeczny projekt aktywizacji zawodowej kobiet z województwa warszawskiego „W drodze do pracy”.

WORK-LIFE BALANCE

Chcemy wspierać naszych pracowników w dążeniu do zachowania równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Tworzymy dogodne ku temu warunki, oferując elastyczne godziny pracy, pracę w niepełnym wymiarze godzin, pracę zdalną czy inicjatywy skierowane do pracowników będących rodzicami.
 

W Henklu wspieramy rozwój pasji i zainteresowań pracowników. Służą temu Program Wolontariatu Pracowniczego MIT, kampanie edukacyjne, działalność drużyn sportowych, warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców i wiele innych.