Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Henkel Polska

Domaniewska 41
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.henkel.pl

NIP: 6390001498

PROGRAM ROZWOJOWY – NASZE STAŻE

Zaangażowanym i ambitnym studentom ostatnich lat studiów oraz absolwentom oferujemy stażowy Program Rozwojowy. Uczestnicząc w płatnym, dwuletnim programie masz szansę zdobyć praktyczne doświadczenie, rozwinąć umiejętności i kompetencje, korzystać z wymiany wiedzy z innymi członkami zespołu. Program to możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej u jednego z najlepszych pracodawców, nauki na najbardziej zaawansowanych projektach dla kluczowych marek o ugruntowanej pozycji rynkowej i budowania własnej sieci kontaktów zawodowych. To wreszcie możliwość zaplanowania i rozwoju swojej kariery w Henklu po ukończeniu studiów.

PROGRAM ROZWOJOWY – CO PROPONUJEMY?

  • Opieka merytoryczna i bieżąca ewaluacja – Od pierwszych dni stażu towarzyszy Ci opiekun merytoryczny, który wprowadza Cię do zespołu i doradza w codziennej pracy. Na bieżąco udziela Ci także informacji zwrotnej odnośnie Twojego rozwoju
  • Ambitne i samodzielne zadania – Również od początku będziesz uczestniczyć w pełnych wyzwań projektach biznesowych i mierzyć się z ambitnymi zadaniami w codziennej pracy. Dzięki temu będziesz się szybko uczyć i samodzielnie odpowiadać za własne projekty.
  • Długofalowa współpraca – Na stażu jesteś pełnoprawnym członkiem zespołu. Nie parzysz kawy i nie kserujesz materiałów, tylko masz jasno określone zadania i cele, które są przed Tobą postawione. Myślimy długofalowo i chcemy się związać z najlepszymi na dłużej.
  • Możliwość rozwoju kariery – Po stażu przechodzisz dodatkową ewaluację i masz możliwość zaplanowania z nami swojej kariery na wybranej wcześniej lub innej ścieżce rozwoju. Henkel to międzynarodowa organizacja działająca na 120 rynkach - wielu z pracowników ma możliwość pracy i zdobywania doświadczeń również zagranicą 
  • Benefity i opieka socjalna od pierwszego dnia – Stażysta u nas traktowany są jak każdy inny pracownik. Od początku pracujesz na umowę o pracę.  Korzystasz z prywatnej opieki medycznej, oferujemy Ci karnet sportowy i wiele innych dodatków.
  • Doskonała atmosfera pracy – Henkel słynie z bardzo dobrej i przyjaznej atmosfery pracy. Po prostu przekonaj się o tym.

PROGRAM ROZWOJOWY – JAK SIĘ DOSTAĆ?

Do stażowego Programu Rozwojowego można dostać się na kilka sposobów:

  • Śledzisz aktualne ogłoszenia rekrutacyjne do Programu i jeśli uznajesz, że jesteś gotowy, wysyłasz swoją aplikację
  • Spotykasz się z nami i rozmawiasz na Henkel Open Day czy innych naszych wydarzeniach, promujących aktywność zawodową wśród studentów i absolwentów.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (6)