Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Henkel Polska

Domaniewska 41
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.henkel.pl

NIP: 6390001498

Jak wygląda rekrutacja

Rekrutacja do Henkla prowadzona jest przez cały rok w zależności od bieżących potrzeb. Niezależnie od tego, czy aplikujesz na staż czy na stanowisko wymagające doświadczenia zawodowego, możesz liczyć, że proces rekrutacyjny będzie przebiegać w biznesowej, ale przyjaznej atmosferze. W Henklu uważamy, że naszą siłą i fundamentem jest różnorodność zespołu, dlatego niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia możesz oczekiwać obiektywnej i uczciwej oceny swoich kompetencji.

Nasz proces rekrutacyjny oparty jest na światowych standardach, odpowiadających rodzajowi pracy i lokalizacji. Etapy procesu rekrutacyjnego różnią się w zależności od tego, na jakie stanowisko i do jakiego działu aplikujesz.

Wspólnym elementem każdej rekrutacji są:

ETAP 1

Wnikliwa ocena dokumentów aplikacyjnych przez zespół HR

ETAP 2

Wstępna ocena kompetencji kierunkowych i doświadczenia kandydata oraz znajomości wymaganych języków obcych przez zespół HR

ETAP 3

Wstępna ocena kandydata przez przyszłego przełożonego


Co będzie dalej, zależy od bardzo wielu czynników i wspólnych ustaleń. Niezależnie od tego, jeśli szukasz pracodawcy, który wie jak rozwijać i wspierać Twoje umiejętności, zapraszamy do dzielenia się Twoimi pomysłami, pytaniami i zainteresowaniami.