Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Henkel Polska

Domaniewska 41
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.henkel.pl

NIP: 6390001498

Benefity

W Henkel Polska dbamy o wszechstronny rozwój naszych pracowników oraz poczucie bezpieczeństwa. Oferujemy m.in.:

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

Wolisz wcześnie zaczynać i tak samo kończyć dzień pracy czy dłużej pospać i aktywniej pracować po południu? Pracując w Henklu, możesz dostosowywać godziny pracy do własnych potrzeb i rozkładu dnia.

ŚCIEŻKA ROZWOJU

Dołączając do zespołu Henkla, masz nieograniczoną możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji. Każdy pracownik objęty jest indywidualną opieką merytoryczną, a we współpracy z przełożonym  może opracować indywidualny plan rozwoju. W ramach firmy istnieje także wiele możliwości wymiany know-how, poszerzania kompetencji i podnoszenia kwalifikacji, a przez to systematycznego i długofalowego rozwoju osobistego i zawodowego. 

SYSTEM PREMIOWY I DODATKI

W Henkel Polska wynagradzamy za osiągniecia. System premiowy ustawiony jest tak, aby najlepsi byli najlepiej premiowani. Również raz do roku pracownicy otrzymują w ramach nagrody dodatkową pensję – tzw. trzynastkę.

AKCJONARIAT PRACOWNICZY

Henkel to rodzinna firma z ponad 140-letnią tradycją. Od wielu lat akcje firmy notowane są na giełdzie we Frankfurcie w ramach indeksu DAX. Wierzymy, że siłą firmy są jej pracownicy, dlatego chcemy by byli jej częścią i czerpali z tego korzyści. Cyklicznie, pracownikom proponowane są pakiety akcji na preferencyjnych warunkach.

WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Wielu członków zespołu Henkel Polska angażuje się społecznie. W ramach programu wolontariatu pracowniczego firma wspiera ich działania finansowo, darowiznami rzeczowymi lub dodatkowymi dniami pełnopłatnego urlopu. Pracownicy mogą zgłaszać własne projekty lub angażować się  w aktualnie realizowane korporacyjne inicjatywy.

OPIEKA MEDYCZNA

W Henkel Polska już od pierwszego dnia pracy, nawet na okresie próbnym i stażu jesteś objęty prywatną opieką medyczną. Nasz pakiet usług medycznych gwarantuje umożliwia dostęp do dużej liczby placówek oraz szeroki wachlarz profesjonalnych usług dla pracowników oraz – na preferencyjnych warunkach - członków ich rodzin.

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

Każdy pracownik ma możliwość wykupienia pakietów ubezpieczenia na bardzo preferencyjnych, wynegocjowanych przez firmę warunkach, w renomowanych towarzystwach ubezpieczeniowych. Dostępne są różne warianty ubezpieczeń, w tym ubezpieczenia grupowe.

KARTA SPORTOWA

W Henklu wszystkim pracownikom oferujemy kartę Multisport, dzięki czemu mają oni bezpłatny dostęp do ogromnej bazy placówek sportowych w całym kraju.

ZAJĘCIA I DRUŻYNY SPORTOWE

Wiemy, że wielu z członków zespołu Henkla dzieli wspólne pasje sportowe. Henkel wspiera zaangażowanych w sport poprzez organizowanie drużyn  sportowych – min. biegowej Henkel Running Team oraz piłkarskiej Henkel Football Team.

BONY ZAKUPOWE

Dwa razy w roku każdy pracownik Henkla dostaje doładowaną przedpłacową kartę Sodexo. Kartę można wykorzystać niemal w każdym sklepie.

OWOCOWE DNI

W Henklu promujemy wśród pracowników właściwe standardy odżywiania. Kilka razy w tygodniu zapewniamy dostawy świeżych owoców.

POKOJE RELAKSU

Czasami w środku pracy trzeba znaleźć chwilę dla siebie: na relaks, złapanie świeżego spojrzenia czy kreatywne pobudzenie. Pokoje odpoczynku – tzw. break out rooms, stworzone według pomysłów i projektów naszych pracowników - pozwalają zmienić otoczenie i oderwać się od obowiązków.

NOWOCZESNA I BEZPIECZNA FLOTA SAMOCHODOWA

Pracownikom, którym do wykonywania obowiązków służbowych niezbędny jest samochód, zapewniamy nowoczesną i bezpieczną flotę samochodową.