Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Henkel Polska

Domaniewska 41
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.henkel.pl

NIP: 6390001498

KIM JESTEŚMY?

Henkel to nowoczesna firma kosmetyczno-chemiczna z ponad 145-letnią tradycją, działająca na całym świecie. Oferuje szeroki portfel marek i technologii w trzech obszarach biznesowych: Laundry & Home Care (Środków Piorących i Czystości) i Beauty Care (Kosmetyki Pielęgnacyjne i Zapachowe) tworzące sektor konsumencki oraz Adhesive Technologies (Klejów i Technologii) tworzący sektor przemysłowy.


Henkel posiada główną centralę w Düsseldorfie w Niemczech i działa w ponad 75 krajach na całym świecie zatrudniając około 52 tysięcy pracowników.


W Polsce firma działa od 1990 roku i jest obecna we wszystkich trzech obszarach biznesowych. Poza siedzibą główną w Warszawie, firma posiada również centrum badawcze oraz 3 ośrodki produkcyjne. Zatrudnia blisko 1000 osób.

KOGO SZUKAMY?

Wszystkich pracowników firmy Henkel na całym świecie łączy umiejętność kreowania innowacyjnych pomysłów, nieustanne dążenie do poszukiwania coraz lepszych rozwiązań oraz pasja służenia klientom jako zaufany partner oferujący najlepsze produkty i technologie, na których mogą polegać ludzie na całym świecie.

Zapewniamy indywidualny rozwój pracowników, oparty na różnorodności i zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym.

Jeżeli ta wizja przemawia do Ciebie, stanowi wyzwanie i sprawia, że chcesz dać z siebie wszystko - to myślisz tak jak my. Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu i zostań jednym z nas!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)