Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HelioExpert Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Topiel 23
00-342 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 22 100 41 21
[email protected]

www.helioexpert.pl

NIP: 9522103838

O Helioexpert

HelioExpert skupia się na wykorzystaniu nowoczesnych i przyjaznych technologii odnawialnych źródeł energii. Spółka została powołana w 2011 r. i od początku swojej działalności zrealizowała ponad 2000 instalacji fotowoltaicznych.

Stabilna pozycja naszej firmy pozwala na dynamiczny lecz zrównoważony rozwój organizacji, gwarantując naszym pracownikom zawodowe wyzwania. HelioExpert to ludzie pełni pasji, z zaangażowaniem realizujemy powierzone nam projekty. Projektowane i montowane przez nas instalacje, w myśl długofalowej strategii spółki,  powstają w oparciu o najnowsze i najlepsze dostępne technologie.

HelioExpert jest idealnym miejscem dla każdego kto szuka stabilnego miejsca zatrudnienia, nie odkładając swoich ambicji na drugi plan.

Dbamy o naszych pracowników – jesteśmy świadomi, że to dzięki ludziom firma staje się silną i stabilną organizacją. Nie lubimy szablonowych rozwiązań i wspieramy naszych pracowników w wychodzeniu poza utarte ścieżki i przyjęte schematy. Wiemy, że nie można się rozwijać bez stałego dostępu do wiedzy, dlatego prowadzimy cykliczne szkolenia dotyczące m.in. naszych produktów, technologii, czy specjalistycznego oprogramowania oraz „burze mózgów” dotyczące zmian w realizowanych procesach.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zapraszamy do udziału w prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych.

Kto wie, może czekamy właśnie na Ciebie :)

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)