Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HELIKON-TEX Sp. z o.o.

Zachodnia 9
55-330 Błonie
dolnośląskie, Polska

www.helikon-tex.com/pl_pln

NIP: 8943037908

Poznaj nas i dowiedz się, dokąd zmierzamy

Helikon-Tex to aktywni ludzie z pasją. Często nietypową, ale konsekwentnie rozwijaną. Lubimy, gdy coś jest zrobione tak, jak należy, dlatego każdego dnia staramy się być lepsi - dla siebie, dla innych oraz dla świata.

Aby jednak stać się lepszym, trzeba się rozwijać, a rozwój to proces. My mówimy o tym procesie, jak o podróży - naszej Podróży do doskonałości.

#JourneyToPerfection

To motto, które towarzyszy nam na co dzień, w pracy, ale też podczas czasu wolnego, gdy oddajemy się swoim pasjom. Jako marka rozpoczęliśmy swoją podróż do doskonałości ponad 35 lat temu, co dziś pozwala nam czerpać z bogatych doświadczeń na każdym polu.

Sprawdź #JourneyToPerfection na Instagramie i poznaj pełnych pasji entuzjastów outdooru.

Sport, natura, ekologia

Helikon-Tex od wielu lat wspiera duże eventy związane ze strzelectwem, ale też bieganiem czy koszykówą. Współpracujemy m.in. z Marcinem Gortatem, każdego roku wspierając jego zawody, czy z tak kultowymi imprezami, jak np. Selekcja oraz Grom Challenge.

Rozwijamy także działalność związaną z ochroną przyrody czy odpowiedzialnością społeczną biznesu.

Historia

Helikon-Tex Sp. z o.o. to istniejące od 1983 r. polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją tekstyliów o charakterze militarnym i outdoorowym, a także akcesoriów związanych z survivalem oraz bushcraftem.

Helikon-Tex jest obecnie najczęściej wybieraną marką w Polsce w sektorze odzieży militarnej.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)