Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Helen Doron English Polska

ul. Hłaski 49/2
54-608 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.helendoron.pl

NIP: 7121086352

METODA HELEN DORON ENGLISH – ENGLISH FOR LIFE

Helen Doron English to światowy lider w branży ESL (English as a Second Language – Angielski jako drugi język). Metoda nauczania Helen Doron English powstała 35 lat temu, kiedy to Helen Doron, obserwując jak jej mała córka uczy się gry na skrzypcach metodą Suzuki, zainspirowała się naturalnym sposobem nauczania polegającym na przyswajaniu pokazanych dźwięków. Według doktora Suzuki dzieci zaczynają grać na instrumencie choć nie potrafią jeszcze czytać nut. „Jeżeli metoda Suzuki uczy języka muzyki, dlaczego nie zacząć uczyć muzyki języka?” – pomyślała. Zdała sobie sprawę, że to jest najlepsza droga, by uczyć języków obcych małe dzieci – naśladując sposób, w jaki osłuchują się z językiem ojczystym.

Jako lingwistka doskonale rozumiała jak funkcjonuje język. Jako matka, obserwująca jak jej dzieci dorastają w dwujęzycznym środowisku, była też świadoma wyzwań związanych z nauczaniem dzieci drugiego języka. Naturalnym było, że nauka musi odbywać się również poprzez słuchanie świetnie przygotowanych materiałów językowych w domu, po to, aby ułatwić dziecku zapamiętywanie, osłuchiwanie z poznanym słownictwem i melodią języka.

Od inspiracji do lokalnego biznesu

Dzięki temu doświadczeniu Helen Doron stworzyła unikalną metodę nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 19 lat, która uczyniła naukę drugiego języka tak łatwą i naturalną jak nauka języka ojczystego.

Stworzyła pełne zabawy kursy, które sprawiają tak wiele radości, że dzieci nie uświadamiają sobie, że uczą się angielskiego. Każda lekcja jest pełna radosnych aktywności, które wykorzystujących wszystkie zmysły. Jest mnóstwo interakcji, rozmów, gier i piosenek – ale też mnóstwo okazji do budowania przyjaźni i dobrych relacji, bo kursy Helen Doron to coś więcej niż tylko nauka języka angielskiego, to również nauka wartości, tak ważnych w procesie rozwoju dzieci.

Od lokalnego biznesu do działalności globalnej

Firma szybko rozwinęła się z lokalnego biznesu w globalną sieć franczyzową, a wizja Helen Doron odnośnie nauczania języka angielskiego w sposób naturalny, poparta sprawdzoną metodą i kreatywnymi materiałami do nauki (w tym oryginalnymi piosenkami, animowanymi filmami i aplikacjami edukacyjnymi), otworzyła zupełnie nowe spojrzenie na nauczanie angielskiego jako języka obcego.

Ponad trzy miliony dzieci już nauczyło się angielskiego unikalną metodą Helen Doron. Dziś Helen Doron English jest międzynarodową siecią franczyzową z ponad 1000 placówek edukacyjnych w 38 krajach i wciąż się rozwija.

Metoda Helen Doron w Polsce

W Polsce pierwsze szkoły powstały w 1998 roku, prawie 25 lat temu  Po niespełna 5 latach działalności do prężnie rozwijającej się sieci szkół uczęszczało już ponad 10 tys. dzieci. Obecnie sieć centrów Helen Doron English liczy 200 placówek na terenie całej Polski, do których uczęszcza ponad 36 tysięcy dzieci i młodzieży. Sieć w Polsce jest dynamicznie rozwijana i zarządzana przez 5 dyrektorów generalnych.

Współpraca z placówkami Helen Doron English w Polsce cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, wsparciem oraz pozytywnymi opiniami ze strony rodziców i dzieci, w tym młodzieży. Największą radość niesie fakt, że najstarsi uczniowie zostają zarówno nauczycielami metody, jak i partnerami biznesowymi. Jest to dla nas dodatkowym powodem do dumy, ponieważ kształcimy kolejne pokolenia i wspieramy ich rozwój zawodowy w ramach międzynarodowej Grupy Edukacyjnej Helen Doron Educational Group.

W 2021 roku, już po raz trzeci z rzędu, Helen Doron Educational Group została nagrodzona prestiżową nagrodą „Global Franchise”, przyznaną przez panel najlepszych ekspertów i liderów z różnych krajów. Jest to doskonałym potwierdzeniem, że metoda Helen Doron English jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie edukacji językowej dzieci i młodzieży.

Dołącz do Helen Doron English – jako nauczyciel lub jako właściciel własnej renomowanej szkoły języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Poczujesz się częścią wielkiej międzynarodowej rodziny, stale będziesz się rozwijać i doskonalić. Możesz zdobywać szlify na kolejnych warsztatach z kilkunastu naszych autorskich kursów, wspierać nowych lektorów jako Head Teacher, aktywnie uczestniczyć w rozwoju całej szkoły. A gdy praca w roli lektora przestanie być dla Ciebie wystarczająca, możesz założyć własne Centrum Helen Doron English! Z nami drzwi do Twojej kariery stoją otworem!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (16)