Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Heisterkamp Transport

Pomorska 144E
70-812 Szczecin
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: +48 510263275
[email protected]

www.heisterkamp.eu/pl

NIP: 8512905895

POZNAJ NAS

Ponad sto lat rodzinnej firmy, ponad sto lat "w drodze". Wszystko zaczęło się w 1919 roku w Holandii od zaprzęgniętego konia, a rozrosło się do międzynarodowego przedsiębiorstwa. Nasza firma opiera się na unikalnej idei Trailertruckingu - to nasi klienci, firmy spedycyjne zapewniają całkowity stopień załadowania naczepy i związany z tym przepływ towarów. My troszczymy się zaś jedynie o dowóz ładunku na wskazane miejsce we właściwym czasie. Heisterkamp dostarcza zatem „koła”, to znaczy ciągnik z wykwalifikowanym kierowcą. I to właśnie na ludzi stawiamy w naszej firmie 😊

BIURO W SZCZECINIE

Zatrudniamy kierowców z całej Polski, jednak serce firmy bije w Szczecinie 😊 To tutaj od 16 lat pracuje HR, rekrutacja, dział planowania i zarządzania flotą, fakturacja oraz księgowość. Każdy ma odmienne zadania, jednak wszystkim nam przyświeca jeden cel – troska o naszych kierowców i jak najlepsze funkcjonowanie firmy!

BAZY W HOLANDII I BELGII

Mamy również bazy za granicą – w Belgii (Gent) oraz Holandii (Oldenzaal). Siedziba Heisterkamp w Oldenzaal to takie małe miasteczko – 80 tysięcy m² powierzchni, na której znajdują się biuro, warsztaty, myjnia, stacja paliw. Tutaj w nowoczesnych warsztatach pracują nasi mechanicy, na placu szkolą nasi trenerzy, a dzięki zapleczu socjalnemu, kierowcy spędzają tu swój czas odpoczynku. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (17)