Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Health Labs Care

Świętojańska 12a
15-003 Białystok
podlaskie, Polska

www.healthlabs.care/pl

NIP: 9662131622

Health Labs Care

Health Labs Care

Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
mazowieckie, Polska

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznych polskich firm z sektora health & beauty. Od 2019 roku stale rozwijamy się z troski o potrzeby świadomych i nowoczesnych kobiet. Tylko w 2020 roku z naszej oferty skorzystało ponad 150 000 kobiet.

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z zakresu żywienia, naukowcami i technologiami, a nasze suplementy diety powstają w oparciu o najwyższe standardy, jakie wyznacza współczesna nauka.

Misja i Wizja

Stworzone z miłością, poparte nauką.

Razem zadbamy o Twoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Pomożemy Ci zbudować zdrowe nawyki i dobrać suplementy, które zapewnią Ci rezultaty, których oczekujesz. Dzięki naukowej wiedzy naszych ekspertów i starannie dobranym recepturom, opracowanym na bazie najwyższej jakości składników, poczujesz, że Twoje zdrowie i uroda są w najlepszych rękach.

Misja

Pomagamy ludziom dbać o zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie. Wsłuchujemy się uważnie w potrzeby konsumentów. Działamy z pasją, w oparciu o naukową wiedzę ekspertów i najnowsze technologie.

Wizja

Tworząc najskuteczniejsze produkty do codziennej pielęgnacji zdrowia jesteśmy blisko naszych konsumentów. Nie przestajemy się rozwijać, bo wierzymy, że dzięki temu poprawimy jakość życia naszych klientów. Kierujemy się holistycznym podejściem do zdrowia i biznesu.

Podzielamy Twoje wartości

ZDROWIE

Zdrowie to równowaga potrzeb ciała i umysłu, w której czujemy się i funkcjonujemy najlepiej. Będziemy towarzyszyć Ci w codziennych, małych staraniach na rzecz zdrowszego i bardziej zrównoważonego stylu życia.

PIĘKNO

Piękno to stan umysłu, w którym akceptujesz siebie i swoje ciało. Dbając o siebie i wsłuchując się w potrzeby, możesz nie tylko poczuć się pięknie, ale także docenić i pokochać siebie.

NAUKA

Nauka to nie tylko wiedza, to rozwój i poszerzanie możliwości współczesnej suplementacji. Nasze produkty tworzymy z myślą o Twoich potrzebach w oparciu o najnowsze badania naukowe, wykorzystując najwyższej jakości składniki o udokumentowanej skuteczności.

UCZCIWOŚĆ

Twoje zaufanie jest dla nas najwyższą wartością, dlatego nie składamy obietnic bez pokrycia, nie używamy sztucznych wypełniaczy, ani tańszych zamienników zaawansowanych składników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)