Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

HB Reavis Poland Sp. z o.o.

Postępu 14
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska

hbreavis.com/pl

Poznaj nas

Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w tworzeniu przestrzeni pracy. Naszą misją jest zapewnienie wyjątkowych doświadczeń ludziom, którzy z nich korzystają. Zajmujemy się projektowaniem, budowaniem i zarządzaniem nieruchomościami. Od 1993 roku stworzyliśmy budynki biurowe i handlowe o powierzchni 1,3 miliona metrów kwadratowych. Obecnie działamy w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, Niemczech, a także na Słowacji i Węgrzech. Realizując lub planując inwestycje o szacunkowej wartości 6,6 mld euro, kształtujemy rynek nieruchomości w Europie.

HB Reavis to jeden największych i najbardziej innowacyjnych deweloperów działających na rynku biurowym w Polsce. Z powodzeniem zrealizowaliśmy wiele popularnych centrów biznesowych w Warszawie, a nasze flagowe projekty to obecnie: trzy wieżowce Varso Place, w tym Varso Tower - najwyższy budynek w Unii Europejskiej, a także kampus biurowy Forest - jeden z najbardziej ekologicznych projektów w Polsce.

W 2016 roku, polski oddział HB Reavis otrzymał tytuł Najlepszego Pracodawcy w konkursie AON Hewitt w kategorii „Przedsiębiorstwa zatrudniające do 250 pracowników”.
 

Origameo

Origameo to wchodzący w skład Grupy HB Reavis zespół architektów, socjologów oraz konsultantów biznesowych, specjalizujący się w tworzeniu układu przestrzennego i designu biura, sprzyjającego kreatywności i dobremu samopoczuciu pracowników. Rozwiązania, które oferuje to połączenie wizji klienta, wniosków z badań i obserwacji oraz wiedzy z obszaru projektowania, psychologii i nauk społecznych. Eksperci Origameo pomagają od chwili, gdy firma uzna, że potrzebuje nowej siedziby, po dzień, w którym rozpocznie się w niej pracę. Doradza też, jak zaangażować pracowników w cały proces – od etapu projektowego po przeprowadzkę pod nowy adres.

www.origameo.com

HubHub

HubHub to platforma łącząca start-upy i większe firmy, wykorzystująca potencjał tkwiący w takich relacjach. To połączenie przestrzeni co-workingowej oraz programu wydarzeń edukacyjnych i spotkań w trakcie oraz po godzinach pracy. Coś dla siebie znajdą tu zarówno raczkujące biznesy, jak i większe organizacje, które chcą współpracować ze środowiskiem start-upowym.

Z usług HubHub można obecnie skorzystać w Warszawie, a także Bratysławie, Pradze i Londynie.

www.hubhub.com

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)