Dane kontaktowe

HB Reavis Poland Sp. z o.o.

Postępu 14
02-676 Warszawa
mazowieckie, Polska

hbreavis.com/pl

Poznaj nas

HB Reavis to w pełni zintegrowana, międzynarodowa grupa deweloperska założona w 1993 roku w Bratysławie i działająca w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, a także na Słowacji, Węgrzech oraz w Niemczech i Turcji. Zatrudnia łącznie ponad 600 osób i dysponuje aktywami w wysokości 2,1 mld euro, o wartości netto na poziomie 1,2 mld euro, co czyni ją liderem na globalnym rynku nieruchomości komercyjnych.

HB Reavis jest jednym z największych i najbardziej innowacyjnych deweloperów działających na rynku biurowym w Polsce. Firma specjalizuje się w tworzeniu zdrowego i komfortowego środowiska pracy oraz przemyślanej, zintegrowanej z miastem przestrzeni publicznej. Z powodzeniem zrealizowała wiele popularnych centrów biznesowych w Warszawie, takich jak Konstruktorska Business Center, Gdański Business Center, Postępu 14 czy West Station. W 2016 roku rozpoczęła też budowę Varso – zespołu trzech budynków w centrum stolicy, w tym 230-metrowego wieżowca (310 m z iglicą), który stanie się najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej.

W 2016 roku, polski oddział HB Reavis otrzymał tytuł Najlepszego Pracodawcy w konkursie AON Hewitt w kategorii „Przedsiębiorstwa zatrudniające do 250 pracowników”.

hbreavis.com

Origameo

Origameo to wchodzący w skład Grupy HB Reavis zespół architektów, socjologów oraz konsultantów biznesowych, specjalizujący się w tworzeniu układu przestrzennego i designu biura, sprzyjającego kreatywności i dobremu samopoczuciu pracowników. Rozwiązania, które oferuje to połączenie wizji klienta, wniosków z badań i obserwacji oraz wiedzy z obszaru projektowania, psychologii i nauk społecznych. Eksperci Origameo pomagają od chwili, gdy firma uzna, że potrzebuje nowej siedziby, po dzień, w którym rozpocznie się w niej pracę. Doradza też, jak zaangażować pracowników w cały proces – od etapu projektowego po przeprowadzkę pod nowy adres.

www.origameo.com

HubHub

HubHub to jedna z najnowszych inicjatyw Grupy HB Reavis - platforma łącząca start-upy i większe firmy, wykorzystująca potencjał tkwiący w takich relacjach. To połączenie przestrzeni co-workingowej oraz programu wydarzeń edukacyjnych i spotkań w trakcie oraz po godzinach pracy. Coś dla siebie znajdą tu zarówno raczkujące biznesy, jak i większe organizacje, które chcą współpracować ze środowiskiem start-upowym.

Po otwarciu oddziałów w Warszawie i Bratysławie w ciągu zaledwie 24 miesięcy, planowany jest dalszy rozwój HubHub w Europie Środkowo-Wschodniej – w 2018 roku powstaną nowe lokalizacje w Pradze, Budapeszcie oraz kolejna w Bratysławie. Docelowo, HubHub będzie obecny we wszystkich budynkach tworzonych przez HB Reavis.

www.hubhub.com