Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Hays Poland Sp. z o.o.

Marszałkowska 126/134
00-008 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: 225845650
[email protected]

hays.pl

NIP: 5252269193

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy największą na świecie firmą zajmującą się rekrutacją specjalistyczną – liderem branży w Polsce. W Hays łączymy utalentowanych kandydatów z pracodawcami poszukującymi określonych kompetencji. Dzięki nam każdego dnia ponad tysiąc ekspertów znajduje wymarzoną pracę w jednej z dwudziestu specjalizacji. W Polsce działamy od 2002 roku – wtedy otworzyliśmy pierwsze biuro w Warszawie. Od tego czasu umocniliśmy naszą pozycję na rynku, stając się niekwestionowanym liderem w rekrutacji specjalistycznej. Obecnie w Hays Poland zatrudnionych jest ponad 350 osób w biurach w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Trójmieście oraz Poznaniu.  

Nasza oferta

Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej na stanowiska pracy stałej oraz tymczasowej, doradztwa HR, Outplacementu, Executive Search, Recruitment Process Outsourcing, IT Contracting, Digital & Creative oraz Interim Management. Współpracujemy z sektorem prywatnym i publicznym, realizując projekty do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt. Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług dopasowanych do wymagań klientów, poprzez wyszukiwanie najlepszych ekspertów w danych branżach.

Eksperci w rekrutacji

Profesjonalnie przeszkoleni konsultanci Hays są ekspertami   wyspecjalizowanymi w poszczególnych sektorach rynku. Cechuje nas wszechstronna i głęboka wiedza w obszarach, w których działamy. Współpracujemy z najlepszymi pracodawcami, a znając ich oczekiwania oraz wyzwania, z jakimi się mierzą, możemy rekrutować kandydatów precyzyjnie dopasowanych do ich potrzeb. Eksperci Hays blisko współpracują z przedstawicielami firm, aby dogłębnie poznać ich potrzeby i zaplanować najskuteczniejsze działania. Dobre i długofalowe relacje z pracodawcami i kandydatami pozostają filarem naszej filozofii sukcesu – sukcesu naszych pracowników, ale także całej firmy.

Specjalizacje

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (115)