Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Havas Media Sp. z o.o.

Józefa Piusa Dziekońskiego 1
00-728 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48228436660

pl.havas.com/kariera

NIP: 5213096067

#BEMEANINGFUL

Jesteśmy jedną z czołowych agencji mediowych na polskim rynku. Historia naszej firmy sięga 1832 roku, kiedy francuski publicysta Charles-Louis Havas założył pierwszą na świecie agencję prasową Agence Havas, która dała podwaliny przyszłej agencji reklamowej. Łączenie ludzi i komunikacja leżą w naszym DNA.

Innowacyjność, kreatywność, zaangażowanie, współpraca, odpowiedzialność, tak jak blisko 200 lat temu tak i dziś stanowią o naszych wartościach. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, dające możliwość ciągłego rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży.

W Havas działamy w duchu filozofii “Make a meaningful difference to brands, business and people”, dlatego w naszej codziennej pracy skupiamy się na konkretnych rozwiązaniach i benefitach, zarówno w stosunku do klientów, jak i pracowników, które wnoszą realną poprawę jakości życia.

RÓŻNORODNOŚĆ TO ZALETA

Panuje u nas rodzinna atmosfera, jesteśmy otwarci, z pozytywnym nastawieniem witamy nowych pracowników na pokładzie naszej firmy, wzajemnie doceniamy swoją pracę.

Havas jest pracodawcą realizującym politykę równych szans. Kierujemy się zasadą zakazu dyskryminacji, w szczególności ze względu na: płeć, wiek, rasę, kolor skóry, język, przynależność do mniejszości narodowych, orientację seksualną, religię, przekonania, pochodzenie etniczne bądź społeczne, poglądy, status społeczny lub niepełnosprawność.

W Havas bardzo cenimy to, że każdy z nas jest inny, mamy różne pasje, różne charaktery. Dzięki temu mamy możliwość wspólnie osiągnąć jeszcze więcej – inspirując siebie nawzajem.

W związku z takim podejściem nie mamy ustalonego formalnego dress codu.

WIEDZA, ROZWÓJ

W Havas stawiamy na rozwój!

  • Nasi pracownicy mają dostęp do szkoleń mediowych w ramach autorskiej platformy Havas University.
  • Kadra managerska uczestniczy w cyklu szkoleniowym Leadership Academy, dzięki czemu cały czas rozwija swoje kompetencje dotyczące zarządzania zespołem.
  • Każdy pracownik ma możliwość uczestniczenia w dofinansowywanym przez firmę kursie języka angielskiego.
  • Szkolą nas między innymi Coders Lab, Storyseekers, Human to Business, House of Skills, Lang.
  • Dzielimy się wiedzą – szkolimy siebie nawzajem z tego, w czym jesteśmy najlepsi.