Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Harbingers Sp. z o.o.

Mosiężnicza 3
31-547 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 575088375
[email protected]

NIP: 6762529601

Poznaj nas

Agencję Harbingers przede wszystkim tworzą ludzie, a u nas są oni wybitnymi ekspertami z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinach SEO, SEM, Content Marketingu, Social media czy designu. Nieustannie rozwijamy swoje kompetencje i sięgamy wyżej po to, by każdy z naszych Partnerów czuł, że jego biznes jest w dobrych rękach. Codziennie pomagamy sklepom e-commerce dynamicznie rosnąć i zdobywać pozycję lidera online.

Chcemy być wyjątkowi, wpływać na życie ludzi, tworzyć idee, które zmienią świat. Lubimy o sobie mówić: „e-commerce #GameChangers”. Wierzymy, że doskonała Obsługa Klienta i wdrażanie innowacji to najważniejsze części pracy agencji. Jeśli zgadzasz się z tą ideą, na pewno będziesz się dobrze czuć w naszym Zespole!

Nasi Partnerzy

Naszemu doświadczeniu i szlifowanym przez lata kompetencjom zaufało kilkuset Partnerów – w tym najwięksi gracze na rynku. W portfolio Harbingers znajdziesz m.in. Castoramę, Neonet, Tally Weijl, Royal Canin, Capgemieni, 4F, Tołpę, Solgaz, Śnieżkę czy Oknoplast.

Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem wdrażamy kolejne pomysły rozwojowe, które pomagają naszym Partnerom rosnąć i rozwijać ich biznes. Chcesz pracować z topowymi markami i móc wykorzystywać swoje umiejętności w nastawionym na sukces środowisku? Czujesz dreszcz emocji na myśl o ambitnych projektach? Czekamy właśnie na Ciebie!

Nasze sukcesy

Jeśli chcesz widzieć efekty swojej pracy, trafiłeś/-aś doskonale! Z dumą obserwujemy, jak zespół Harbingers wynosi marketing na wyższy level, generując przychody dla naszych Partnerów z Polski i całego świata.

A nasza pasja digitalu została doceniona także przez innych – projekty SEO i content marketingowe HBGR aż dwukrotnie znalazły się w raportach Senuto: Content marketing i SEO w e-commerce oraz TOP 500 sklepów z najlepszym SEO. Jesteśmy kilkukrotnymi finalistami i zwycięzcami prestiżowych konkursów – European Search Awards, Content Marketing Awards, International Performance Marketing Awards czy Google Premier Partner Awards. Od lat możemy także pochwalić się statusem partnera Google.

Kto wie, być może wkrótce Twoje pomysły i działania zostaną docenione w międzynarodowych konkursach?

Dlaczego warto u nas pracować?

Co zapewnimy Ci w Harbingers? Na pewno wyjątkową atmosferę, pełną dobrego humoru oraz wzajemnego wsparcia. Oprócz tego czeka na Ciebie jeszcze kilka benefitów, dzięki którym praca w naszej agencji będzie dla Ciebie ambitnym i pełnym rozwoju czasem! Co oferujemy?

  • Pracę z dużymi i znanymi markami
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych, m.in. Senuto, TGI, Ahrefs, Edrone, Sales manago, Bitrix 24, Youlead, FastTony i wiele innych
  • Możliwość rozwoju, dzięki pracy z najlepszymi specjalistami w branży
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Częste wyjścia i imprezy integracyjne
  • Pracę w biurze w centrum Krakowa w mocno przyjacielskiej atmosferze
  • Wysokiej klasy sprzęt komputerowy do pracy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Luxmed i Multisport, kurs języka angielskiego)
  • Food&Drinks - codzienna porcja witamin, słodkie przekąski, darmowe napoje, pyszna kawa

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)