Dane kontaktowe

HAARSLEV INDUSTRIES POLAND sp. z o.o.

Al. Solidarności 34
25-323 Kielce
świętokrzyskie, Polska

NIP: 5252573608

O NAS

Haarslev to duża międzynarodowa firma z ponad 1.100 pracownikami współpracującymi na różnych stanowiskach, w różnych krajach i kulturach na całym świecie.

W miarę jak globalna populacja stale rośnie, a światowa podaż białek, minerałów, paliwa i innych niezbędnych substancji jest coraz bardziej ograniczona, niezbędne stało się bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Chociaż nie jest to powszechnie znane lub rozumiane, „renderowanie” i związane z nim procesy odgrywają główną rolę w pozyskiwaniu wartości odżywczych i innych z zasobów, którymi dysponuje świat. Zasada jest prosta: zamiast po prostu wyrzucać resztki z produkcji mięsa, drobiu i ryb, rozbij te odpady na części składowe - w tym białka, minerały, składniki i paliwa, które możemy wykorzystać. Haarslev pomaga w tym wszystkim, dostarczając specjalistyczny sprzęt i wiedzę potrzebną do zapewnienia bezpiecznej, zdrowej i finansowej działalności. Dlatego Haarslev jest największym na świecie dostawcą rozwiązań do renderowania.

KULTURA ORGANIZACJI

W Haarslev nie postrzegamy różnorodności ludzi i kultur jako wadę. Wręcz przeciwnie, widzimy, że jest to kluczowy atut dla osiągnięcia znacznie więcej niż tylko możliwe. Przyjmujemy naszą różnorodność i pielęgnujemy ją jako siłę wzmacniającą do wspólnej pracy, rozwoju i uczenia się. Nasz sukces napędzają nasi profesjonaliści i wyniki, które wspólnie tworzą.

Wspólna praca jest naszą podstawową polityką wspierania otwartego i integracyjnego środowiska pracy, które zachęca do współpracy, kreatywności i uczenia się, umożliwiając naszym specjalistom rozwój i wykorzystanie ich pełnego potencjału. Wierzymy, że każda osoba wnosi unikalny zestaw cech i umiejętności, które w połączeniu z innymi mogą zmaksymalizować nasze mocne strony i stworzyć doskonałą jakość.

Dlaczego warto u nas pracować

Wiodąca pozycja Haarslev na rynku międzynarodowym opiera się na naszych wykwalifikowanych i zmotywowanych pracownikach. Aby wesprzeć i zachęcić naszych pracowników, staramy się zapewnić wspaniałe warunki pracy i możliwości rozwoju

Co możemy zaoferować jako Haarslev?

  • Wyzwania w firmie ciągle rozwijającej się
  • Praca w zespołach interdyscyplinarnych rozwiązujących problemy z zakresu projektowania, sprzedaży oraz zarządzania projektem
  • Środowisko pracy w międzynarodowych zespołach z biurami projektowymi oraz fabrykami zlokalizowanymi na całym świecie
  • Być częścią zespołu pracującego w celu optymalnego wykorzystania zasobów świata

Haarslev oferuje szeroki zakres możliwości rozwoju kariery międzynarodowej. Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej kariery, czy chcesz przenieść ją na wyższy poziom, Haarslev oferuje wyjątkową okazję do zdobycia nowych umiejętności, wiedzy i doświadczenia, jednocześnie pozycjonując się w międzynarodowym środowisku współpracy. Wierzymy, że współpraca prowadzi do najlepszego dnia pracy i najlepszych wyników.

Nasze oddziały