Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

H&M Hennes&Mauritz Logistics Sp. z o.o.

ul. Magazynowa 3
62-023 Gądki
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 898 94 00
[email protected]

www.career.hm.com

NIP: 7772974131

Rekrutacja

W HM Logistics wiemy, że każdy proces rekrutacyjny wymaga sprawdzenia innych kompetencji kandydata. Z tego powodu nie mamy jednej sztywnej ścieżki rekrutacyjnej. W zależności od stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja i profilu kompetencyjnego poszukiwanego nowego członka naszego zespołu, dobieramy odpowiednie kroki w procesie rekrutacji. Jest jednak kilka cech charakterystycznych naszych spotkań rekrutacyjnych:

  • Dla nas proces rekrutacyjny to wspaniała okazja do spotkania z Tobą. Dbamy, by rozmowy kwalifikacyjne były prowadzone w przyjemnej, swobodnej atmosferze.
  • Tworzymy w firmie zespół niepowtarzalnych ludzi, otwarcie wyrażających swoje myśli i wartości. Dlatego też będziemy zachęcać Cię podczas rozmów do szczerej, otwartej komunikacji z nami. To pozwoli nam wzajemnie poznać się i podjąć świadomą decyzję, co do ewentualnej wspólnej zawodowej przyszłości.
  • Wiemy, że efektywnie można pracować tylko w miejscu, gdzie czujemy się spełnieni. Podczas rekrutacji porozmawiamy z Tobą, czego oczekujesz od nas, co jest dla Ciebie ważne, by być naprawdę zadowolonym z pracy.
  • Dla nas rekrutacja to proces partnerski i dwustronny. Chętnie i otwarcie mówimy o swoich refleksjach, przemyśleniach na temat Twoich kompetencji i motywacji. Będziemy zachęcać Cię do zadawania nam ważnych dla Ciebie pytań.
  • W miarę możliwości na jednym z etapów rekrutacji będziemy starali się zaprosić Cię do naszego Centrum Dystrybucji, tak byś mógł poczuć atmosferę tego miejsca i mógł sprawdzić, jak się tu czujesz.

#MyHMLogisticsStory