Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

H&M Hennes&Mauritz Logistics Sp. z o.o.

ul. Magazynowa 3
62-023 Gądki
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 898 94 00
[email protected]

www.career.hm.com

NIP: 7772974131

Poznaj nas

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie, H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić.

Czy wiesz, że…

Dział logistyki H&M zapewnia wydajność i nieprzerwane, sprawne funkcjonowanie systemu logistycznego. Od fabryki aż po sklep – dbamy o wydajne rozwiązania na każdym etapie dystrybucji. Oznacza to nadzorowanie naszych produktów podczas transportu drogą morską, lądową, powietrzną i kolejową, a także ich magazynowanie. Nasze profesjonalne podejście polega na dostarczaniu na czas towarów do klientów sklepów online i do sklepów stacjonarnych, aby każdy z naszych klientów był zawsze zadowolony z wysokiej jakości usług H&M.

Dział logistyki dba o to, aby właściwy artykuł dotarł we właściwe miejsce na czas, miał właściwą jakość i cenę przy jak najmniejszej ingerencji w środowisko naturalne.

Jak pracujemy

Kluczem naszego sukcesu są pracujący dla nas ludzie, dlatego staramy się być jak najlepszym pracodawcą. Zapewniając pracownikom kreatywne, dynamiczne i pełne pozytywnej energii środowisko pracy, wspólnie rośniemy w siłę. Mamy wysokie standardy etyczne. Oznacza to, że otwarcie przeciwstawiamy się dyskryminacji i prześladowaniom wszędzie tam, gdzie działamy. Zróżnicowanie naszych pracowników pod względem wieku, płci i pochodzenia etnicznego stanowi istotną wartość naszej firmy. Równość ma dla nas wielkie znaczenie, czego najlepszym przykładem jest nasz zarząd, który w połowie składa się z kobiet.

Nasze wartości – esencja H&M

Nasze wartości odzwierciedlają serce i duszę H&M. Decydują o tym, w jaki sposób pracujemy i traktujemy swoich pracowników. Pomagają nam rozwijać i doskonalić się podczas kontaktu ze współpracownikami i klientami na całym świecie. Pojedynczo wartości te mogą wydawać się oczywiste, ale zebrane w całość tworzą kulturę pracy, która wydaje nam się wyjątkowa i wyróżnia nas na tle wielu innych firm.

  • JESTEŚMY JEDNYM ZESPOŁEM
  • WIERZYMY W LUDZI
  • DUCH PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
  • CIĄGŁE UDOSKONALANIE
  • ŚWIADOMOŚĆ KOSZTÓW
  • SZCZEROŚĆ I OTWARTOŚĆ
  • IM PROŚCIEJ, TYM LEPIEJ

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (11)