Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

H+H Polska Sp. z o.o.

Ul. Kupiecka 6
03-046 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.hplush.pl

Kim jesteśmy?

H+H Polska to ceniona firma i lider w branży produkcji oraz dystrybucji materiałów z betonu komórkowego i silikatów.

Jesteśmy częścią duńskiej Grupy H+H International, z ponad stuletnią tradycją. Grupa H+H International jest w Europie drugim co do wielkości producentem betonu komórkowego i zajmuje wiodącą pozycję na rynku. W Europie H+H jest obecna w Danii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, Szwecji, Holandii, Belgii oraz Szwajcarii.

Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2006 roku. Szczycimy się reputacją zaufanego partnera w biznesie, proponującego innowacyjne rozwiązania w budownictwie oraz gwarantującego najwyższą jakość produktów.

Pierwszym krokiem na drodze do miana lidera materiałów ściennych było objęcie przez H+H Polska Sp. z o.o. na początku lutego 2015 roku 100% akcji Grupy Prefabet S.A., jednego z największych producentów betonu komórkowego w Polsce. Kolejnym działaniem wzmacniającym pozycję rynkową spółki było sfinalizowanie z początkiem kwietnia 2018 roku zakupu 99,19% udziałów Grupy SILIKATY Sp. z o.o. od Grupy Ożarów S.A.

Ostatnie przejęcie pozwoliło na stworzenie kompleksowego Systemu Budowy H+H, składającego się z bloczków i płytek z betonu komórkowego, nadproży, paneli ściennych, zapraw klejących, a od 2018 roku wzbogaconego o bloczki silikatowe produkowane w wersji drążonej i pełnej, specjalne bloczki silikatowe do ścian o wysokich parametrach izolacji akustycznej oraz silikatowe elementy elewacyjne.

Poznaj nas, dlaczego warto pracować z nami?

Na sukces H+H Polska pracuje obecnie ponad 800 osób oraz 13 zakładów produkcyjnych, w tym 6 zajmujących się produkcją betonu komórkowego (w Warszawie, Redzie, Lidzbarku, Gorzkowicach, Puławach oraz Żelisławicach) i 7 specjalizujących się w wyrobach silikatowych (w Krukach k/Ostrołęki, Piszu, Jedlance, Leżajsku, Ludyni, Kluczach i Przysieczynie). Klienci zyskują więc dostęp do kompleksowej oferty produktowej i jeszcze sprawniejszej obsługi transakcji.

Firma H+H Polska, mając na celu najwyższe standardy obsługi Klienta, cały czas rozwija się i inwestuje w linie technologiczne, dbając o  bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska, a także jakości produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne.

Sukces ten nie byłby możliwy, gdyby nie nasi Pracownicy, których wiedza i kompetencje stanowią dla nas największą wartość. Mamy ambicje stać się najlepszą firmą produkującą beton komórkowy i silikaty, a dla naszych Pracowników chcemy być Pracodawcą doskonałym, dlatego tworzymy dla nich przyjazne oraz stabilne miejsce pracy.

Łączymy wieloletnią praktykę ze świeżą wizją – wielu Pracowników z długoletnim doświadczeniem wspiera naszą firmę swoimi kompetencjami oraz sukcesami, z których jesteśmy dumni.

Rozumiemy potrzeby naszych Pracowników, dlatego ich stały rozwój oraz nabywanie przez nich nowych kompetencji są kluczowymi elementami polityki firmy. Zapewniamy naszym Pracownikom szkolenia zarówno w obszarach twardych – zawodowych, jak i miękkich - interpersonalnych.

Kogo szukamy?

Szukamy ludzi, którzy chcą razem z nami zbudować niezwykły zespół, opierający się w pracy na wizji dostarczania naszym Klientom produktów najlepszej jakości.

Oczekujemy, że podobnie jak my, chcesz się stale rozwijać i nieustannie będziesz poszukiwał obszarów do udoskonalenia. 

Chcesz się przekonać jak działamy w praktyce? Wybierz ofertę dla siebie i zaaplikuj.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)