Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Guardian

Korfantego 31/35
42-200 Częstochowa
śląskie, Polska
Telefon: +48 34 323 92 00

NIP: 9491751475

O FIRMIE

Guardian Industries (Guardian Glass i SRG Global) jest globalną firmą z siedzibą w Auburn Hills w stanie Michigan, zatrudnia około 18 000 osób i prowadzi działalność w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Guardian Glass zajmuje się produkcją szkła typu float, produktów ze szkła przetworzonego o zwiększonej wartości oraz rozwiązań szklarskich. W 25 zakładach na całym świecie Guardian Glass produkuje wysokiej klasy szkło do zastosowań w architekturze, budownictwie mieszkaniowym, do użytku we wnętrzach, w transporcie, a także do zastosowań technicznych. SRG Global zajmuje się również produkcją wysokiej jakości chromowanych i malowanych elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego i dostawczego.

Wizją Guardiana jest tworzenie wartości dla klientów i społeczeństwa poprzez ciągłe innowacje przy użyciu mniejszej ilości zasobów. Guardian jest spółką całkowicie zależną od Koch Industries, Inc.

Ludzie to nasz największy atut!

Rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników jest dla nas niezwykle ważny. Nie istnieje jedna recepta na sukces w zakładach Guardian, ale ludzie, którzy ciężko pracują i stosują Market-Based Management® na pewno znajdą wiele wyzwań, a ich kariera przyniesie zawodowe spełnienie.

Aktualne oferty pracy znajdują sie na stronie guardian.com

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)