Dane kontaktowe

GTV Poland

Przejazdowa 21
05-800 Pruszków
mazowieckie, Polska
[email protected]

NIP: 5221901939

Poznaj nas

O nas

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Firma obecna jest na kilkudziesięciu rynkach w Europie, Azji i Ameryce, a produkty z logo GTV znajdują się w milionach domów i biur na całym świecie. GTV jest firmą w 100% z polskim kapitałem.

Dysponujemy własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym swobodne prowadzenie działalności o ogólnoświatowym zasięgu. Siedziba firmy to nowoczesne, w pełni zinformatyzowane centrum logistyczne w Pruszkowie, w pobliżu autostrady A2. Na jego terenie znajduje się biurowiec oraz dwa magazyny o powierzchni 13 000 m kw. z wydzielonymi składami celnymi, mieszczące 20 000 europalet. W podwarszawskim Błoniu spółka wynajmuje dodatkowo blisko 5000 m kw. powierzchni magazynowych.
 

PROCES REKRUTACJI

Etap 1 – Selekcja aplikacji

Z nadesłanych zgłoszeń wybieramy te najbardziej opowiadające wymaganiom stawianym przez nas na danym stanowisku.

Etap 2 – Spotkanie lub wywiad telefoniczny

Jeżeli Twoje CV spotka się z naszym zainteresowaniem, zadzwonimy do Ciebie, aby zaprosić Cię na spotkanie lub porozmawiać. Czasem ten etap może odbyć się przez Skype. W zależności od poziomu stanowiska na spotkaniu może być obecny Twój przyszły przełożony i/lub osoba z działu personalnego. Podczas tego etapu możesz zostać poproszony o rozwiązanie testu sprawdzającego Twoje predyspozycje do danego stanowiska pracy, na które aplikujesz.

Etap 3 – Dodatkowe spotkanie lub zadanie do rozwiązania

Po pomyślnym pierwszym spotkaniu, możemy  dodatkowo poprosić Cię o przygotowanie próbki pracy,  albo zaprosić na kolejne spotkanie z menadżerem lub dyrektorem odpowiedzialnym za dział, do którego aplikujesz.

Etap 4 – Oferta

Proces rekrutacyjny kończymy przedstawieniem Ci oferty zatrudnienia. Jeżeli spotka się ona z Twoim zainteresowaniem będziemy dopełniać formalności związanych z zatrudnieniem.

Benefity

Ubezpieczymy Cię

Każdy z naszych pracowników ma możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie dla siebie i swojej rodziny.

Zadbamy o Twoje zdrowie i formę

Po okresie próbnym obejmiemy Cię pakietem opieki medycznej Medicover. Pakiet medyczny obejmuje opiekę stomatologiczną z której mogą korzystać również najbliżsi członkowie Twojej rodziny.

Oferujemy karnety MultiSport – w 3 różnych wariantach, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Owocowe wtorki – raz w tygodniu w kuchni znajdziesz świeże owoce.

Przywieziemy Cię do pracy

Oferujemy bezpłatny autobus dla pracowników dojeżdżających z Warszawy, skorzystać mogą z niego również osoby dojeżdżające koleją (dogodny przystanek przy stacji PKP Pruszków).

Nauczymy języka

Oferujemy możliwość uczestnictwa w zajęciach z języka angielskiego w siedzibie firmy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (22)