Dane kontaktowe

Grupa Żywiec

Browarna 88
34-300 Żywiec
mazowieckie, Polska

NIP: 5530007219

Jak wygląda rekrutacja?

ETAP 1

Aplikacja online

Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń o pracę w zakładce Kariera na stronie Grupy Żywiec - http://www.grupazywiec.pl/kariera/oferty/

Przejrzyj nasze ogłoszenia  - jeśli któreś z nich sprawiło, że poczułeś/aś zew przygody, przygotuj CV i wyślij do nas swój bagaż doświadczeń.

ETAP 2

Selekcja zgłoszeń

Twoja unikatowa aplikacja trafiła do naszego działu HR, w którym następuje wstępna selekcja wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Na tym etapie wybieramy tych kandydatów, których doświadczenie odpowiada profilowi stanowiska i naszym potrzebom biznesowym.

ETAP 3

Rozmowa z działem HR

Na tym etapie Rekruter kontaktuje się z wybranymi kandydatami i przeprowadza z nimi rozmowy – to Twoja szansa, aby nam zaimponować! Przygotuj się dobrze – masz szansę stać się przewodnikiem po szlaku Twojego doświadczenia i umiejętności.

ETAP 4

Spotkanie z potencjalnym przełożonym

Do celu już niedaleko! Zrobiłeś dobre wrażenie na naszym Rekruterze, który postanawia zarekomendować Twoją kandydaturę. Zostajesz zaproszony na spotkanie z potencjalnym przełożonym.

ETAP 5

Testy weryfikujące umiejętności

Aby podjąć ostateczną decyzję, potrzebujemy kompletu informacji na temat kompetencji naszych kandydatów. W związku z tym, możesz zostać poproszony o przygotowanie case-study, wykonanie testu online lub wzięcie udziału w sesji Assessment Centre. Daj z siebie wszystko i pokaż nam co potrafisz!

ETAP 6

Zatrudnienie

Gratulujemy. Otrzymałeś/aś ofertę pracy! Koniec rekrutacji jest dla Ciebie jednocześnie początkiem nowej, jeszcze bardziej ekscytującej przygody. Witamy w Grupie Żywiec!