Dane kontaktowe

Grupa Zdunek sp. z o.o. sp. k.

Miałki Szlak 43/45
80-717 Gdańsk
pomorskie, Polska
[email protected]

zdunek.pl/kariera

NIP: 5832582015

Kim jesteśmy?

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-sto letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Obecnie posiadamy osiem salonów samochodowych w Trójmieście oraz jeden w Olsztynie. Zatrudniamy ponad 400 pracowników i ciągle się rozwijamy.

Krótka historia rozwoju firmy:

1978 – Tadeusz Zdunek otworzył  Zakład naprawczy i pośrednictwo w sprzedaży samochodów używanych.

1992 – Podpisanie umowy koncesyjnej z Renault.

2006 – Zakup Salonu Sprzedaży Samochodów Nowych wraz z serwisem w Gdyni (Renault).

2014 – Budowa i otwarcie salonu BMW w Gdyni.

2015 – Zakup większości udziałów KMJ Nissan.

2016 – Otwarcie salonu BMW w Olsztynie. 

2016 – Powołanie firmy Grupa Zdunek zrzeszającej wszystkie brandy: Renault, Dacia, BMW, MINI oraz Nissan.

2018 – Firma Zdunek obchodzi przez cały 2018 rok jubileusz 40-lecia.

2018 – Uzyskanie autoryzacji salonu BMW w Olsztynie.

2018 – Grupa Zdunek włącza do swojego portfolio nową markę Citroen.

Jak wygląda proces rekrutacji?

ANALIZA APLIKACJI

Otrzymane aplikacje dokładnie analizujemy pod kątem stanowisk, na które ubiegają się nasi kandydaci. Kontakt z naszej strony następuje od tygodnia do miesiąca od publikacji ogłoszenia.

SPOTKANIA WERYFIKUJĄCE KOMPETENCJE

Jeśli Twoja aplikacja zostanie wybrana, zostaniesz zaproszony na spotkanie. Jego termin postaramy się dostosować do Twoich możliwości. Na spotkaniach porozmawiamy o Twoich dotychczasowych doświadczeniach i aspiracjach. Zostaniesz proszony o podanie konkretnych przykładów ze swojego życia zawodowego, rozwiązanie sytuacji hipotetycznej bądź testu z wiedzy.

SPOTKANIE Z PRZEŁOŻONYM

Ostateczną decyzję o współpracy podejmuje kierownik zespołu. Informację o wyniku spotkania przekażemy mailowo lub telefonicznie w ciągu 2 tygodni od odbytego spotkania.

Jeśli zostałeś wybrany spośród pozostałych kandydatów, zaprosimy Cię na spotkanie w celu złożenia propozycji współpracy i omówienia warunków. Przygotuj pytania, które chciałbyś zadać przed podjęciem decyzji dotyczącej współpracy.

Możliwości rozwoju

Chcemy, by nasi pracownicy rozwijali swoje umiejętności i pasje. Dlatego też oferujemy profesjonalne szkolenia zakończone certyfikatami. Zależy nam, by nasi pracownicy wspinali się po szczeblach kariery właśnie u nas. W związku z tym bardzo często stawiamy na awansowanie naszych pracowników w ramach struktur firmy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)