Dane kontaktowe

Grupa Why Not TRAVEL

Kielnarowa 108A
36-020 Tyczyn
podkarpackie, Polska
Telefon: +48 17 23 06 801
[email protected]

grupawhynottravel.pl

NIP: 8133380514

Kompleksowa organizacja podróży służbowych i indywidualnych.

Grupa Why Not TRAVEL specjalizuje się w kompleksowej organizacji podróży służbowych, konferencji, przygotowywaniu imprez integracyjnych oraz w pośrednictwiei sprzedaży ofert turystyki indywidualnej.

W skład Grupy Why Not TRAVEL wchodzą prężnie rozwijające się marki, m.in.Why Not TRAVEL, Why Not CONGRESS, Why Not HOLIDAYS, Why Not PRIVATEJET, Why Not FLY czy Why Not USA. W skład grupy kapitałowej WhyNotTravel sp. z o.o. wchodzą również przejęte przez nas firmy z branży turystycznej: Sigma Travel, z siedzibą w Kielcach oraz poznańska Blue Sky Travel.

Działamy na rynku usług turystycznych od 2004 roku. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego Nr 213/14.

Mamy znaczące doświadczenie w zakresieusług turystyki biznesowej, które zaowocowało licznyminagrodami – przyznaną kilkukrotnie statuetką Gazeli Biznesu oraz tytułem Super Gazeli Biznesu – dla najdynamiczniej rozwijających się firm na Podkarpaciu. Ponadto wśród naszych laurów znajdują się wyróżnienia od partnerów biznesowych m.in. PLL LOT, Emirates Airlines i Qatar Airways oraz HRS.