Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TUiR WARTA S.A. / TUnŻ WARTA S.A.

rondo I. Daszyńskiego 1
00-843 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.warta.pl

Grupa Warta to…

Ponad 40 departamentów w 8 pionach. Mimo że jesteśmy firmą ubezpieczeniową, zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin i o różnych profilach zawodowych. Niezależnie od tego jakie obszary i zagadnienia Cię interesują, u nas znajdziesz pracę, która pozwoli Ci się realizować.

Kogo szukamy w ramach struktury Warty ?

  • Studentów ostatnich lat i absolwentów

Co roku oferujemy atrakcyjne programy dla praktykantów i stażystów. U nas możesz rozpocząć swoją drogę zawodową i pracować z najlepszymi w branży.

  • Samodzielnych ekspertów i specjalistów

Poszukujemy specjalistów i ekspertów w konkretnych dziedzinach, którzy chcą rozwijać swoje doświadczenie, a przy tym brać udział w innowacyjnych projektach.

  • Menedżerów

Jeśli zarządzanie to Twój żywioł, cenisz sobie dobrą atmosferę, masz doświadczenie lub chcesz się sprawdzić w roli menedżera – to miejsce jest dla Ciebie.  

Ścieżki kariery IT

Obszar IT w Warcie to ponad 300 pracowników, zaangażowanych w różne projekty. Korzystamy z wielu różnorodnych stosowanych technologii, systemów oraz rozwiniętej infrastruktury. Obszar IT w Warcie to możliwość ciągłego rozwoju i aktualizowania wiedzy – poznawania bieżących trendów i rozwiązań.

Projekty JAVA, Spring, Angular, Bazy danych, Bezpieczeństwo IT,Infrastruktura ,Architektura i Analiza- Wsparcie Użytkowników, Testowanie- wybierz obszar, który Cię interesuje i dołącz do zespołu IT w Warcie.