Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TUiR WARTA S.A. / TUnŻ WARTA S.A.

rondo I. Daszyńskiego 1
00-843 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.warta.pl

Poza wynagrodzeniem

Oprócz wynagrodzenia zasadniczego, naszym pracownikom przysługuje premia lub nagroda, której wysokość wyliczana jest na podstawie wyników i oceny pracy.

Każdy pracownik może skorzystać z atrakcyjnych, dedykowanych ubezpieczeń grupowych dofinansowywanych przez WARTĘ oraz wykupić majątkowe produkty w obniżonych cenach.

Dofinansowujemy urlopy wypoczynkowe oraz wspieramy finansowo pracowników w trudnych sytuacjach życiowych.

Przekazujemy dodatkowe bony świąteczne i wsparcie finansowe.

Zdrowie to podstawa

Pracownikom zapewniamy opiekę medyczną w placówkach Medicover oraz możliwość rozszerzenia pakietów o opiekę nad bliskimi.

Platforma Benefitowa

Nasi pracownicy mają możliwość samodzielnego zarządzania swoimi benefitami w nowoczesny i prosty sposób za pośrednictwem Platformy Benefitowej. Oferuje ona dostęp do bogatej i stale poszerzanej oferty znanych marek ze świata sportu i kultury, w tym bilety do kin, teatrów, książki, pomoce naukowe, jak i sprzęty sportowe.

Strefa rozwoju

Stale się doskonalimy i poszerzamy swoje kompetencje, dlatego też nasi pracownicy mają dostęp do platformy szkoleniowej, na której w komfortowy sposób mogą zaplanować swój rozwój.

Zdrowo nakręceni

Dwa razy do roku w naszej firmie organizowane są działania pod hasłem „Zdrowo Nakręceni”, mające na celu zadbanie o dobrą formę pracowników oraz poszerzenie ich wiedzy o zdrowym stylu życia. W ramach akcji każdy może wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez specjalistów z dziedziny dietetyki, psychologii, fizjoterapii czy nawet sportu.

Aby pomóc naszym pracownikom w utrzymaniu najlepszej formy w warunkach pracy zdalnej, wdrożyliśmy dedykowane akcje #łapformę i #ćwiczwdomu.

Po pracy

Pracując u nas, będziesz mieć także możliwość dołączenia do jednego z wielu z(Warty)-ch  Team-ów. Grupy biegowe, rowerowe, jak i drużyny piłkarskie oraz siatkarskie, to miejsca, gdzie spotykamy się po godzinach pracy i rozwijamy sportowego ducha.