Dane kontaktowe

TUiR WARTA S.A. / TUnŻ WARTA S.A.

Chmielna 85/87
00-805 Warszawa
mazowieckie, Polska

O nas

Jesteśmy jednym z największych ubezpieczycieli w Polsce. Czemu zawdzięczamy swoją pozycję? Kreujemy trendy na rynku a nie podążamy za nimi. Potrafimy czerpać z naszej niemal 100letniej tradycji, jednocześnie nie ustajemy we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań i technologii. Łączymy pasję i zaangażowanie naszych pracowników ze stabilnością i doskonałą atmosferą pracy. Warta to ponad 40 departamentów odpowiadających za różne obszary funkcjonowania firmy, od Aktuariatu po IT, ogrom wiedzy i doświadczenia, a dla Ciebie nieograniczone możliwości rozwoju Twojej kariery.

Więcej na temat naszej firmy: www.warta.pl

Warta w liczbach

  • 2. największy ubezpieczyciel w Polsce.
  • 2,5 tys. zatrudnionych pracowników.
  • 100% uczestników poleca nasze Praktyki.
  • Ponad 3 mln polis wystawianych rocznie przez naszych agentów.
  • A+ według agencji ratingowej Standard and Poor’s.
  • Ponad 120 produktów w ofercie.

Na co stawiamy

Rozwój
Pracując z nami, możesz rozwijać się w renomowanej, dynamicznej firmie, w różnorodnych obszarach jej funkcjonowania. Nie wszystkie departamenty wymagają zaawansowanej wiedzy z zakresu ubezpieczeń, jak  dział aktuariatu, reasekuracji, oceny ryzyka, rozwoju produktów czy likwidacji szkód. Warta to także wiele działów wsparcia, takich jak księgowość, audyt, IT, marketing, czy HR.

W tak dużej firmie pracujemy jednocześnie nad wieloma różnorodnymi projektami w interdyscyplinarnych zespołach, szkolimy się podnosząc nasze kwalifikacje, a na bieżąco i podczas oceny rocznej otrzymujemy cenny feedback od przełożonych.

Warszawska centrala firmy to tylko jeden punkt z kilkudziesięciu placówek Warty w całej Polsce. Warto więc poszukać naszego oddziału najbliżej Ciebie.

Inicjatywa
Jesteśmy otwarci na ludzi o nieszablonowym myśleniu, kreatywnych, wychodzących poza schematy.

Zaangażowane osoby doceniamy nie tylko premiami rocznymi lub kwartalnymi, ale wyjątkową postawę, pracę wykraczającą poza standardowy zakres obowiązków oraz budowanie pozytywnej atmosfery, nagradzamy także na dorocznej Gali Programu Wyróżnień.

Atmosfera
W Warcie panuje klimat współpracy i dobrych, koleżeńskich relacji. Wiemy, że work-life balance jest bardzo istotny i staramy się go wspierać firmowymi akcjami. Aktualnie prężnie działają np. nasi ZDROWO NAKRĘCENI. Jesteśmy też aktywni sportowo – biegamy, mamy reprezentację piłkarską i siatkarską, udzielamy się społecznie i chętnie uczestniczymy w wolontariacie pracowniczym.

Ostatnie wpisy dla Grupa Warta

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (14)