Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

TUiR WARTA S.A. / TUnŻ WARTA S.A.

rondo I. Daszyńskiego 1
00-843 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.warta.pl

Poznaj nas

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii.  W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Więcej na temat naszej firmy: https://www.warta.pl/grupa-warta/

Warta w liczbach

  • 2. największy ubezpieczyciel w Polsce.
  • Około 4 tys. pracowników.
  • 100% uczestników poleca nasze Praktyki i Staże.
  • Ponad 7 mln klientów.
  • A+ według agencji ratingowej Standard and Poor’s.
  • Ponad 120 produktów w ofercie.

Na co stawiamy

Rozwój
Pracując z nami, możesz rozwijać się w renomowanej, dynamicznej firmie, w różnorodnych obszarach jej funkcjonowania. Nie wszystkie departamenty wymagają zaawansowanej wiedzy z zakresu ubezpieczeń, jak  dział aktuariatu, reasekuracji, oceny ryzyka, rozwoju produktów czy likwidacji szkód. Warta to także wiele działów wsparcia, takich jak księgowość, audyt, IT, marketing, czy HR.

W tak dużej firmie pracujemy jednocześnie nad wieloma różnorodnymi projektami w interdyscyplinarnych zespołach, szkolimy się podnosząc nasze kwalifikacje. Warszawska centrala firmy jest jedną z  wielu placówek Warty w całej Polsce. Warto więc poszukać naszego oddziału najbliżej Ciebie.

Inicjatywa
Jesteśmy otwarci na ludzi o nieszablonowym myśleniu, kreatywnych, wychodzących poza schematy.

Zaangażowane osoby doceniamy nie tylko premiami rocznymi lub kwartalnymi, ale wyjątkową postawę, pracę wykraczającą poza standardowy zakres obowiązków oraz budowanie pozytywnej atmosfery, nagradzamy także na dorocznej Gali Programu Wyróżnień.

Atmosfera
W Warcie panuje klimat współpracy i dobrych, koleżeńskich relacji. Wiemy, że work-life balance jest bardzo istotny i staramy się go wspierać firmowymi akcjami. Aktualnie prężnie działają np. nasi ZDROWO NAKRĘCENI. Jesteśmy też aktywni sportowo – biegamy, mamy reprezentację piłkarską i siatkarską, udzielamy się społecznie i chętnie uczestniczymy w wolontariacie pracowniczym.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (148)