Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Vesuvius Poland Sp. z o.o.

ul. Tyniecka 12
32-050 Skawina
małopolskie, Polska
Telefon: 12 277 51 00
[email protected]

www.poznajmysie-vesuvius.pl

NIP: 6790084447

Oddziały:

Vesuvius SSC Sp. z o.o.

ul. Jasnogórska 11
31-358 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 299 96 00

www.poznajmysie-vesuvius.pl

Vesuvius CSD Sp. z o.o.

ul. Jasnogórska 11
31-358 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 299 96 00

www.poznajmysie-vesuvius.pl

Vesuvius Sp. z o.o.

ul. Jasnogórska 11
31-358 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 299 96 00

www.poznajmysie-vesuvius.pl

Grupa Vesuvius - światowy lider w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych.

W Polsce Vesuvius posiada 4 Spółki.

  • Vesuvius Poland Sp. z o.o.

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. to spółka produkcyjna zlokalizowana w Skawinie. Specjalizujemy się w dziedzinie technicznych rozwiązań umożliwiających kontrolę przepływu metali oraz świadczymy pełen zakres usług i rozwiązań inżynieryjnych dla swoich klientów na całym świecie. Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy elementy instalacji ogniotrwałych wykonanych z ceramiki. Nasze produkty są stosowane tam, gdzie mamy do czynienia z procesem produkcji odbywającym się w ekstremalnie wysokiej temperaturze.

Zatrudniamy ok. 900 pracowników specjalizujących się w różnych dziedzinach. Pracując z nami masz szansę rozwijać się w takich obszarach jak Produkcja i Zarządzanie Produkcją, Utrzymanie Ruchu, R&D, Logistyka, Zakupy, Jakość, Zarządzanie Projektami, BHP i HR.

  • Vesuvius SSC

Vesuvius SSC powstało w czerwcu 2017 roku w Krakowie. W Centrum Usług Finansowo-Księgowych tworzymy zespół młodych i energicznych ekspertów w obszarze finansów oraz zakupów. Dołączając do nas stajesz się ważną częścią społeczności Vesuvius i jej największego, prężnie rozwijającego się Centrum.

Nasz międzynarodowy zespół tworzy ponad 120 osób, które w codziennych operacjach wspierają naszych europejskich partnerów w 9 lokalnych językach. Ciągła możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji pozwala nam na dostarczenie wysokiej jakości serwisu, a innowacyjne rozwiązania zastosowane w procesach finansowych umożliwiają nam podnoszenie ich efektywności. Nieustannie pracujemy nad standaryzacją i transformacją naszych procesów chcąc dostarczać najlepszej jakości usługi naszym partnerom.  

Będąc jednym z nas, masz możliwość pracy w obszarach takich jak Procure to Pay (PTP), Invoice to Cash (ITC) lub Record to Report (RTR). Różnorodność zadań, które możesz wykonywać, pozwoli Ci na ciągłe doskonalenie swoich zawodowych kompetencji.

  • VESUVIUS CSD

W dzisiejszym świecie zorientowanym na klienta, firmy nie mogą sobie pozwolić na pozostawienie obsługi klienta na drugim planie. Na zmieniającym się rynku to kupujący dziś podejmują decyzję z kim najlepiej związać się biznesowo. Pozytywne doświadczenia klientów napędzają zrównoważony wzrost poprzez zwiększenie wskaźników biznesowych w organizacjach.

Misja stworzenia zespołu obsługi klienta w Krakowie rozpoczęła się w 2017 roku od procesu transformacji i centralizacji rozproszonej struktury z całej Europy. Od tego czasu przyciągnęliśmy wiele talentów i ambitnych osób, które pomagają zmienić postawę Vesuvius od operacyjnej efektywności do bycia orędownikiem klienta. Ta droga do doskonałości dopiero się rozpoczęła, a nasi pracownicy są dumni z tego, że każdego dnia dostarczają klientom pozytywne doznania.

W firmie Vesuvius wszyscy staramy się zapewniać wysoką jakość usługi, aby zadowolić naszych klientów, którzy zasługują na najlepszą możliwą obsługę. Tworzymy wspaniałe doświadczenia, angażując się w ciągłe wsparcie.

Obsługa klienta w Vesuvius odgrywa ogromną rolę w budowaniu lojalności klientów i umożliwianiu kolejnych rekomendacji. Ufamy, że dostarczanie wyjątkowo pozytywnych doświadczeń zachęci naszych klientów do powrotu z większą liczbą transakcji, co jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie ich lojalności wobec marki Vesuvius.

  • VESUVIUS SP. Z O.O.

Vesuvius Sp. Z o.o. została utworzona w czerwcu 2019 roku. Zatrudnia ponad 130 specjalistów, ekspertów oraz menedżerów i dyrektorów z funkcji globalnych: Central Operations, Central IT, Central Finance, Central HR i Central Legal. Zapewniamy najwyższą jakość usług, wdrażając lokalne i globalne rozwiązania oraz ściśle współpracując z innymi kolegami Vesuvius na całym świecie. Wykształcenie i wiedza naszych pracowników zdobyta dzięki znaczącemu doświadczeniu, tworzy przestrzeń dla innowacji, sukcesu i osiągania spójnych wyników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (29)