Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Topex Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Pograniczna 2/4
02-285 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

grupatopex.com

NIP: 5220201720

Poznaj Grupę Topex!

Jesteśmy polską firmą oferującą szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Na przestrzeni 30 lat wypracowaliśmy pozycję lidera polskiego rynku narzędziowego i zostaliśmy jednym z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo – Wschodniej. W swojej Grupie posiadamy 3 Spółki Zagraniczne: w Rosji, Ukrainie i Rumunii, spółkę świadczącą usługi serwisowe – GTX Service i od 2019 roku - Fabrykę „Wiertła Baildon” S.A. w Katowicach.

Nasz sukces zawdzięczamy otwartości, poszukiwaniu nowych i prostszych rozwiązań, zwinności i różnorodności, które stały się fundamentem naszych osiągnięć. To dzięki tym mocnym fundamentom oraz dobrym relacjom zbudowanym na zaufaniu i wzajemnym szacunku osiągamy postawione cele oraz wspólnie rozwijamy naszą organizację.

Codziennie dokonujemy zmiany na lepsze - stawiamy na rozwój kompetencji i zaangażowanie zespołu, zapewniamy naszym pracownikom możliwości działania na różnych płaszczyznach, a także swobodę odkrywania ich pasji. Wspieramy kulturę opartą na relacjach, dobrej współpracy, przez co tworzymy przyjazne miejsce pracy.Wciąż poszukujemy ludzi, których innowacyjność, zapał i chęć rozwoju pozwoli nam razem odkrywać nowe terytoria.

Nasza firma liczy już ponad 600 osób i stale się rozwija w ponad 40 krajach na całym świecie. W Polsce zatrudniamy 400 osób.

Nasze wartości - SODA

Wartości firmy, to po Misji i Wizji, fundament naszej firmy. Wartości firmy pomagają nam w efektywnym funkcjonowaniu, będąc jednocześnie szansą na wyższą konkurencyjność i biznesowy sukces.

 • SIMPLE (UPRASZCZANIE) - maksymalne uproszczenie wszelkich podejmowanych działań poprzez kulturę poszukiwania prostszych rozwiązań i otwartość na określony poziom ryzyka i niedoskonałości. 
 • OPEN (OTWARTOŚĆ) - otwarta komunikacja w zespole budowana poprzez otwarty styl zarządzania, wspierana żywą kulturą informacji zwrotnej. 
 • DIVERSE (RÓŻNORODNOŚĆ) - zróżnicowanie pod każdym względem, zarówno w zakresie działań biznesowych (różnorodne linie biznesowe, modele – testy rynkowe) jak i zespołu (pełna otwartość i tolerancja). 
 • AGILE (ELASTYCZNOŚĆ) - dostosowywanie się do otoczenia i orientacja na faktyczne i aktualne potrzeby rynku, a nie wewnętrzne ambicje organizacji. 

Nasze EVP – Employee Value Proposition

Nasze EVP to zestaw unikalnych atrybutów, którymi cechuje się nasza firma jako pracodawca. Należą do nich:

 1. Stabilność zatrudnienia i stabilna pozycja firmy na rynku.
 2. Work life balance – równowaga między życiem osobistym a pracą.
 3. Dobra współpraca i relacje.
 4. Możliwość rozwoju zawodowego (profesjonalizm, samodzielność, nowe projekty i zadania.

Społeczna odpowiedzialność biznesu – CSR

Jesteśmy Firmą, która chce pomagać innym, wspierać otaczające nas środowisko i tę wartość chcemy kultywować w kolejnych latach. Chcemy prowadzić biznes w sposób związany z odpowiedzialnością za decyzje, ich skutki oraz wynikający z nich wpływ na otoczenie w wymiarze szerszym niż prawny. Jednak CSR to nie tylko działania zewnętrzne, ale również wewnętrzne – dbamy o naszych pracowników, dostarczamy szereg benefitów, aktywności wpisujących się w obszar CSR.

Wszystkie nasze zewnętrzne i wewnętrzne aktywności CSR koncentrują się będą wokół 3 filarów:

 1. Filar Społeczny.
 2. Filar Edukacyjny.
 3. Filar Ekologiczny - na ten obszar kładziemy nacisk w 2020r.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)