Dane kontaktowe

grupa spółek DANONE

oraz Centra Usług Biznesowych (CBS) i ITCC EMEA
Redutowa 9/23
01-103 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.pracawgrupiedanone.pl

NIP: 5270204471

Pozostałe lokalizacje:

NUTRICIA Polska Sp. z.o.o.

Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa
mazowieckie, Polska

Żywiec-Zdrój S.A. Biuro

Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa
mazowieckie, Polska

OFERTA DLA MŁODYCH

PROGRAM AMBASADORSKI

Program Ambasadorski skierowany jest do studentów, którzy ze względu na plan zajęć nie mogą zaangażować się w pozostałe programy. Stwarza on możliwość poznania kultury pracy w międzynarodowym środowisku, zdobycia praktycznych umiejętności prowadzenia projektów oraz nabycia pierwszych doświadczeń w pracy z biznesem.

Rekrutacja odbywa się raz do roku, w trakcie wakacji.

PROGRAM PRAKTYK

Program Praktyk daje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego. Na praktyki zapraszamy studentów, którzy chcą w praktyce wykorzystać wiedzę zdobywaną na studiach. Program można realizować w okresie wakacji lub w ciągu roku akademickiego, elastycznie dopasowując grafik do swojego planu zajęć, w niemalże każdym obszarze w naszej organizacji. Rekrutacja na Praktyki Letnie startuje w lutym, natomiast na Praktyki w roku akademickim rekrutujemy cały rok.

PROGRAM STAŻOWY

Program Stażowy w grupie spółek DANONE trwa 12 miesięcy i przygotowuje do objęcia samodzielnego stanowiska specjalisty. Stażyści mają możliwość realizacji samodzielnych projektów pod okiem doświadczonych opiekunów, w takich obszarach jak: sprzedaż, marketing, HR, IT, Komunikacja, R&D, finanse oraz operacje (produkcja, jakość, logistyka, łańcuch dostaw). Dbamy o to, aby nasi Stażyści na bieżąco otrzymywali feedback odnośnie wykonywanych obowiązków. Uczestnikom programu oferujemy praktyczne szkolenia funkcjonalne (np. z zarządzania projektami, tworzenia prezentacji PowerPoint oraz pracy w Excelu) oraz interpersonalne z zakresu sztuki prezentacji, zarządzania czasem. Dodatkowo dajemy możliwość wzięcia udziału w inicjatywach społecznych oraz well-beingowych (treningi biegowe, integracja stażystów).
Udział w Programie Stażowym oznacza zaangażowanie studenta lub absolwenta na pełen etat, a rekrutacja do programu odbywa się przez cały rok.

PROGRAM MENEDŻERSKI „DANONE SURF”

„SURF” to dynamiczny, dwuletni program menedżerski, w ramach którego wspieramy wszechstronny rozwój młodych, utalentowanych ludzi, tak by w perspektywie dwóch lat przygotować ich do objęcia samodzielnej roli menedżerskiej w strukturach grupy spółek DANONE. Aby zrealizować te założenia, uczestnikom programu oferujemy możliwość realizowania zasadniczych dla biznesu projektów w różnych obszarach. Rotacje między projektami, lokalizacjami i biznesami pozwalają na pracę w wszystkich spółkach DANONE w Polsce, będących liderami w swoich kategoriach rynkowych. Dodatkowo silne wsparcie menedżera, mentora, i koordynatora programu zapewnia indywidualne podejście do rozwoju każdego uczestnika.

Jest to Program kierowany do osób, które ukończyły studia i posiadają pierwsze doświadczenia zawodowe.

Dowiedz się więcej: http://pracawgrupiedanone.pl/#surf

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (44)