Dane kontaktowe

grupa spółek DANONE

oraz Centra Usług Biznesowych (CBS) i ITCC EMEA
Redutowa 9/23
01-103 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.pracawgrupiedanone.pl

NIP: 5270204471

Pozostałe lokalizacje:

NUTRICIA Polska Sp. z.o.o.

Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa
mazowieckie, Polska

Żywiec-Zdrój S.A. Biuro

Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa
mazowieckie, Polska

O DANONE

PRACA W DANONE

DANONE to praca z misją. Wierzymy, że oferując wartościową żywność, w poszanowaniu środowiska naturalnego, budujemy zdrowszy świat.

Działamy w 140 krajach na 5 kontynentach, obracając rocznie prawie 22 miliardami Euro. Nasze produkty trafiają do 900 mln. konsumentów na całym świecie. DANONE to łącznie 100 000 pracowników, których łączą wspólne wartości i misja niesienia zdrowia przez żywność, która wskazuje kierunek wszystkim naszym działaniom.

W Polsce grupę spółek DANONE tworzą firmy będące liderami w 4 kategoriach rynkowych:

  • Produkty mleczne i pochodzenia roślinnego – Danone (www.danone.pl),
  • Woda i napoje - Żywiec Zdrój (www.zywiec-zdroj.pl),
  • Żywność dla niemowląt i małych dzieci – NUTRICIA (www.nutricia.com.pl)
  • Żywienie Medyczne – Nutricia Medyczna (www.nutriciamedyczna.pl).

oraz Centra Usług Biznesowych (CBS) – HR, IT, Finanse oraz Centrum Korporacyjne Sekretariat Generalny (komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna, relacje zewnętrzne oraz regulacje prawne). Są to zespoły ekspertów, które na co dzień pracują na rzecz spółek DANONE w Polsce, krajach bałtyckich i nordyckich, a w przypadku Finansów, także dla krajów w regionie Europy środkowo- wschodniej.

W Polsce zlokalizowane jest także IT CC EMEA, czyli Centrum Kompetencyjne IT, świadczące usługi informatyczne dla DANONE w Europie, Rosji i Afryce i na Bliskim Wschodzie. Jest to jedno z czterech centrów kompetencji IT na świecie, które łącznie wspierają 50000 użytkowników. Zakres świadczonych usług koncentruje się wokół administracji środowiskami serwerowymi i systemami informatycznymi, obsługą systemów informatycznych, stacji roboczych, zarządzania infrastrukturą IT.

Dzięki tak bogatej strukturze DANONE oferuje bogate ścieżki kariery obejmujące zmiany ról w ramach różnych działów, spółek i krajów.

KULTURA ORGANIZACYJNA

DANONE TO PRACA Z MISJĄ

Tworzymy zdrowszą przyszłość, realizując misję niesienia zdrowia przez żywność. Wierzymy, że łącząc wartościową ofertę produktową z edukacją, możemy kształtować właściwe nawyki żywieniowe i w ten sposób pozytywnie wpływać na zdrowie milionów naszych konsumentów.

Naszą firmę wyróżnia kultura organizacyjna, oparta na czterech wartościach (Otwartość, Entuzjazm, Humanizm i Bliskość), które przekładają się na sposób pracy w firmie oraz współpracy z klientami, dostawcami i partnerami zewnętrznymi.

DANONE TO PRZYJAZNY PRACODAWCA, KTÓRY STAWIA NA INDYWIDUALNY TALENT.

Pracownicy to nasza wewnętrzna siła - to oni stoją za  sukcesami naszej firmy. Dlatego tworzymy w DANONE przyjazne miejsce do pracy i rozwoju oraz silnie wspieramy rozwój zawodowy każdego pracownika. Wierzymy, że każdy pracownik ma unikalny talent, dlatego oferujemy  indywidualne plany rozwoju.
Oferujemy naszym pracownikom bogate ścieżki karier, obejmujące zdobywanie doświadczenia w różnych spółkach, a tym samym w zróżnicowanym środowisku i kontekście biznesowym.
Dbamy zarówno o bezpieczne środowisko pracy, jak i realizację szerokiej polityki rodzinnej, wspierającej pracowników w łączeniu wielu życiowych ról.

DANONE TO DYNAMICZNIE ROZWIJAJACA SIĘ ORGANIZACJA , KTÓRA STAWIA NA INNOWACYJNOŚĆ

Jesteśmy grupą nowocześnie zarządzanych spółek, które jako liderzy w swoich kategoriach, oferują produkty cenione przez miliony Polaków. Stawiamy na innowacyjność, zarówno w kontekście oferowanych produktów, jak i wewnętrznych sposobów działania.
Realizujemy strategię podwójnego zobowiązania, która przekłada się na wszystkie obszary naszego funkcjonowania. Dzięki temu - obok dążenia do osiągania zyskownego wzrostu, staramy się odpowiadać na aktualne potrzeby społeczne, pozytywnie wpływając na ludzi i środowisko. Przejawem naszego podejścia jest szereg inicjatyw, dowiedz się o nich więcej z naszego Raportu Wpływu: https://www.danone.pl/Raport-Wplywu-Danone / https://www.zywiec-zdroj.pl/csr#po-stronie-natury

Ostatnie wpisy dla grupa spółek DANONE

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (47)