Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Selena

Strzegomska 2-4
53-611 Wrocław
dolnośląskie, Polska

www.selena.com/pl

NIP: 8840030013

Nasze wartości

To ludzie są twórcami wszystkich naszych sukcesów, z jakich wspólnie możemy się cieszyć. Przez ponad 25 lat istnienia zbudowaliśmy szeroki zespół profesjonalistów, którzy z pasją realizują międzynarodowe projekty i podejmują kolejne wyzwania. To, co nas łączy to również wspólne wartości takie jak: Satysfakcja Użytkownika, Innowacyjność, Odpowiedzialność, Przywództwo oraz Prostota.

Stawiamy na rozwój!

Działamy na rynkach międzynarodowych i jako globalna organizacja umożliwiamy zbudowanie ścieżki kariery w oparciu o wiedzę, najlepsze praktyki i doświadczenie, które zdobyliśmy działając w zróżnicowanym i dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.

Operujemy na wielu odmiennych rynkach – od Polski, przez Kazachstan i Chiny, po USA, Meksyk i Brazylię. Pracujemy w międzynarodowym środowisku z poszanowaniem naszej wielokulturowości. A różnorodność naszych stanowisk i specjalizacji daje szerokie możliwości rozwoju!

Zatrudniamy ekspertów i specjalistów z wielu dziedzin, takich jak:

  • Produkcja
  • Badania i rozwój
  • Sprzedaż
  • Marketing
  • Finanse
  • IT
  • Logistyka

Dobry start to podstawa!

Chcemy, żeby każdy w Grupie Selena czuł się jak u siebie, dlatego też dużą wagę przykładamy do procesu adaptacji. Jest to bardzo ważny czas, w którym rozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach, a także wspólnie wypracowujemy dokładny zakres obowiązków, ustalamy rolę w zespole. To również czas na integrację – zależy nam na tym, żeby każda osoba, która dołączy do naszego zespołu, poznała jak najszybciej i jak najlepiej współpracowników oraz specyfikę firmy, a tym samym poczuła się swobodnie. Wierzymy, że dobry start to podstawa rozwoju.