Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa Przemysłowa Baltic Sp z o.o.

ul. Na Ostrowiu 15/20
80-873 Gdańsk
pomorskie, Polska
[email protected]

gpbaltic.pl

NIP: 9542748426

Kim jesteśmy?

Grupa Przemysłowa Baltic Sp. z o.o., to holding pod którego wspólnym szyldem działają firmy z branży stoczniowej, morskiej energetyki wiatrowej oraz konstrukcji stalowych onshore i offshore. Są to: Energomontaż Północ Gdynia S.A, Baltic Operator Sp. z o.o., oraz oddziały  „Stocznia Gdańsk” i „GSG Towers”.

Dołącz do nas

Jako grupa zatrudniamy łącznie ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, zarówno technicznych, produkcyjnych jak i administracyjnych.

Baltic Operator Sp z o.o.

Baltic Operator Sp. z o.o. w swoich zasobach posiada największą halę produkcyjną w Polsce! Produkujemy 200 wież wiatrowych rocznie, kadłuby statków, a co więcej, dążymy też do tego, by móc z powrotem budować w pełni wyposażone statki!

Energomontaż-Północ Gdynia S.A.

Energomontaż-Północ Gdynia S.A jest zaś wiodącym polskim producentem wysoko wyspecjalizowanych, w pełni wyposażonych konstrukcji stalowych dla sektora offshore, energetyki konwencjonalnej, odnawialnej i nuklearnej, przemysłu chemicznego i petrochemicznego, jak również przemysłu okrętowego.

Wizja

„Naszą wizją jak i powodem utworzenia holdingu Grupa Przemysłowa Baltic jest integracja podległych nam spółek. Dzięki temu chcemy zwiększyć naszą szansę na udział w łańcuchu dostaw, niezbędnych do realizacji polskich inwestycji z zakresu morskiej energetyki wiatrowej oraz w zamówieniach na w pełni wyposażone jednostki pływające czy konstrukcje infrastrukturalne. Celem integracji jest również przyspieszenie planowanego rozwoju spółek oraz poprawa ich rentowności poprzez m.in. integrację i optymalizację sprzedaży, funkcji korporacyjnych oraz wspólne inwestycje w potencjał produkcyjny."

Dlaczego my?

O sukcesach naszej firmy decydujemy my sami - ludzie, którzy ją tworzymy. Nasi pracownicy są ekspertami w swoich dziedzinach, realizujemy nawet najbardziej złożone projekty z pasją i zaangażowaniem . Nasi pracownicy to wieloletni praktycy, ale są też wśród nas osoby dopiero zaczynające swoja karierę zawodową, dzięki temu mamy osoby z bogatym doświadczeniem jak również i młodych ludzi, którzy mają świeże spojrzenie. To dzięki naszym pracownikom, ale też i dzięki Tobie, stworzymy coś wielkiego.

Osobom posiadającym odpowiednie kwalifikacje i umiejętności dajemy możliwość, by wspólnie z nami rozwijali swoje kompetencje. Posiadamy pracę m.in. dla: technologów, pracowników produkcyjnych, specjalistów w obszarze finansowym, administracyjnym i w wielu innych obszarach. Jesteśmy solidnym pracodawcą, można na nas polegać. Oferujemy stabilne zatrudnienie, dobre warunki pracy, pakiet świadczeń socjalnych, a w zakresie bezpieczeństwa naszych pracowników nie idziemy na ustępstwa.

Grupa Przemysłowa Baltic należy do Grupy Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)