Dane kontaktowe

Grupa Primesoft

Perkuna 25
61-615 Poznań
wielkopolskie, Polska

www.primesoft.pl

NIP: 9721187720

Kim jesteśmy?

Grupa Primesoft to cztery  dynamicznie rozwijające się firmy, które codziennie działają w kilku odrębnych obszarach: od innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, przez narzędzia mobilne dedykowane dla kierowców, aż po szeroko pojęte usługi marketingowe.

Twórz z nami innowacyjne rozwiązania, które zmieniają świat!

W towarzystwie nowych technologii czujesz się jak ryba w wodzie? Programowanie to dla Ciebie przyjemność, a świat kodów nie jest Ci obcy? A może masz smykałkę do efektywnej sprzedaży lub jesteś osobą z lekkim piórem, nieograniczoną kreatywnością lub niebanalnym zmysłem estetycznym? W Grupie Primesoft nie ma ograniczeń!

Poznaj każdą z naszych Spółek

Primesoft Polska Sp. z o.o. dostarcza kompleksowe systemy klasy Enterprise w zakresie zarządzania i elektronicznego archiwizowania dokumentów workflow DMS oraz zarządzania procesami biznesowymi. Tworzymy również rozwiązania mobilne zarówno dla biznesu jak i klientów indywidualnych, np.Scan&Paste https://www.scanandpaste.com; PanParagon http://www.panparagon.pl/; V-Desk mobile.

Jako lider rynku obsługujemy spółki giełdowe, międzynarodowe koncerny, grupy kapitałowe, banki i  instytucje finansowe, a także spółki sektora publicznego oraz  liderów w swoich branżach.

Neptis S.A. powstała w 2008 r. Naszym  flagowym produktem jest Yanosik,  najpopularniejszy i najskuteczniejszy w Polsce komunikator dla kierowców. Obecnie korzysta z niego ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie! Zajmujemy się tworzeniem i rozwijaniem aplikacji mobilnych oraz dedykowanych urządzeń. Działamy również w sektorze B2B w zakresie monitoringu pojazdów GPS – Flotis.

Notinote Sp. z o.o. to zespół profesjonalistów nieustannie pracujących nad tym, by jak najefektywniej wykorzystać najnowsze technologie do podniesienia komfortu codziennego życia.

Tworzymy innowacyjne urządzenia oraz usługi oparte m. in. na technologii Bluetooth Smart. Kreujemy wyjątkowe rozwiązania zaprojektowane specjalnie, by zadbać o to, co najcenniejsze. W 2016 roku stworzyliśmy i wprowadziliśmy na rynek lokalizator notiOne, który w połączeniu z darmową aplikacją, ułatwia odnajdywanie tego, do czego został przymocowany. Dzięki wsparciu aplikacji współpracujących, lokalizuje zgubę nie tylko w zasięgu telefonu Odbiorcy, ale również na drugim końcu Polski.
notiOne jest wszędzie ;-)

Creandi Sp. z z o.o. działa od 2010 r. Jesteśmy agencją kreatywną specjalizującą się w tworzeniu kompleksowych strategii marketingowych. Oferujemy szeroki zakres działań: od projektu i wdrożenia strony www, przez budowanie wizerunku w Internecie do przeprowadzania kampanii reklamowych.

Ale… nasze życie to nie tylko praca 😊

Poza pracą stawiamy na integrację i dobrą atmosferę wśród wszystkich pracowników. Za nami już wiele wyjazdów w góry, na kajaki, paintball, a także spotkań przy grillu czy imprez tematycznych. W ten sposób ładujemy akumulatory, by sprostać codziennym, ambitnym zadaniom.

Fani sportowych emocji również znajdą coś dla siebie. Cyklicznie organizujemy rywalizacje sportowe, a na najlepszych i najbardziej wytrwałych uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

To jednak nie wszystko! Mamy jeszcze parę asów w rękawie 😊 Jakich?

  • pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • darmowe zajęcia z j. angielskiego na różnych poziomach zaawansowania (podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany),
  • nieograniczony dostęp do kawy i herbaty,
  • Jam Session – spotkania w gronie muzycznie utalentowanych pracowników,
  • relaks między zadaniami przy piłkarzykach,
  • cykliczne konkursy dla pracowników Grupy.

Przekonaj się sam i sprawdź nasze najnowsze oferty pracy.